Generation 94 – Jeseň je tu, príval noviniek neutícha

Ani sme sa nenazdali, leto sa preklopilo do jesene a s ňou prichádza ďalšie číslo magazínu. Slnečné dni sa krátia, príroda sa pomaly prezlieka do všemožných farieb, chrípka si pri nižších teplotách brúsi zuby... a reklamy na Vianoce sa chystajú.

Generation 93 – Koniec leta neznamená koniec zábavy

Je to oficiálne, dnešným dňom končia prázdniny. Niektorí sa potešia (hlavne alergici) iní budú sklamaní (majitelia kúpalísk). Áno viem, pekné počasie sa ešte nekončí, no čo sa končí je čakanie na veľké tituly. Práve školský rok....

Generation 92 - Google Nest HUB v domácnosti

Leto sa preklápa do druhej polovice a aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, nie je to žiadna uhorková sezóna. Ak nerátam záhradu mojej babky, kde už pomaly dozrievajú. V hernom priemysle sa stále niečo deje, a možno mi nebudete veriť, no je tomu tak aj keď nevychádzajú nové hry ako na bežiacom páse.

Generation 91 - jún sa stal mesiacom Keanu R(E3)vesa

Poznáte to. Každý rok, cca niekde okolo 10.6. sa v Los Angeles koná najväčšia herná udalosť roka. Samozrejme, hovoríme o E3. Vždy sa tam nájde nejaké nečakané prekvapenie, niečo, o čom sa ešte dlho hovorí. Microsoft využil neúčasť najväčšieho rivala, Sony, a zobralo veci pevne do rúk. Predstavili veľmi veľa hier, vrátane svojich titulov. Potom ale prišiel Cyberpunk 2077, kde na sa konci videa objavil práve Keanu a aby toho nebolo málo, objavil sa aj naživo, na pódiu, aby nám prezradil niečo o hre, vrátane dátumu vydania.

Generation 90 - keď zima prišla aj na Slovensko

Aj keď to vonku tak nevyzerá, leto sa nezadržateľne blíži. Tento mesiac sa niesol v znamení Y-Games, ktoré navštívil samotný Night King z Game of Thrones a to bol možno aj dôvod, prečo máj dostane oskara za najlepšie zahratý november za posledné roky. Aj keď Vladimír Furdík bol rozhodne veľké eso a dôležitá súčasť akcie, nebolo to len o ňom. V najnovšom čísle magazínu sa môžete presvedčiť, že sa toho udialo veľa, či už na samotnej Y-Games, alebo aj vo videohernom priemysle.

Generation 89 – Máj lásky čas a najmä k videohrám

Ten čas neuveriteľne letí! Len pre nedávnom sme tu mali zimu a zimné čísla Generation. A ani sme sa nenazdali a tento rok sa môžeme tešiť na už piate tohtoročné číslo. Máj sa nesie v znamení lásky a tak na to nesmieme zabúdať. Okrem toho, že svoju milú, či milého pobozkáme pod čerešňou, zahráme si aj kopec videohier. A májové číslo Generation je plné informácii o videohrách, filmoch, hardvéri a ďalších zaujímavostiach, pre ktoré vaše srdiečko istotne bije!

Generation 88 – Milovníci rally pretekov, pripravte svoje volanty!

Tak ako si revolúciou prešiel knižný, hudobný a filmový priemysel, nastal čas aj na zmenu pomerov v tom hernom. Rôzne pokusy so streamovacími službami sme tu už mali, no ani jedna nešla do toho tak ambiciózne ako Google so službou Stadia. Streamovanie vo FullHD pri 60 snímkoch za sekundu s požiadavkou na 25Mbps download znie veľmi dobre, no stojí to za uväznenie v špecifickom ekosystéme?

Generation 87 – MSI rozširuje svoje pole pôsobiska notebookom PS63 Modern

Tak ako sa príroda postupne prebúdza k životu, to isté môžeme povedať o hernej, technologickej a filmovej scéne. Hlavne herná scéna sa prihlásila k slovu veľmi výrazne všeobecným sklamaním z dlho očakávanej novinky Anthem od Bioware. Ach, kam sa len podeli časy, keď Bioware bol zárukou kvality?

Generation 86 - Ray Tracing prichádza na pole notebookov s ROG Strix SCAR II

CES 2019, najväčšia výstava spotrebnej elektroniky, skončila len pár týždňov dozadu a už sa nám to v redakcii hemží novými technologickými hračkami. Hardvéroví recenzenti sa u nás veru nenudia a len čo odovdzajú recenziu produktu, už im na stôl pristane ďalšia grafická karta alebo notebook. Samozrejme, v 86. vydaní magazínu Generation vás čaká aj bohatá nádielka herných, knižných a filmových tém.

Generation 85 – Super Smash Bros. Ultimate siaha na piedestál bojoviek

Január sa už tradične nesie v duchu rôznych predsavzatí, ktoré majú v drvivej väčšine za následok rekordné tržby fitness centier. My v redakcii sme si ale vedomí, že ak človek robí niečo poriadne a so srdcom, je úplne v poriadku ak novoročné predsavzatie vynechá. A práve vďaka takému zápalu pre vec vám prinášame už 85. vydanie magazínu Generation.

Generation 84 - Nekompromisný Predator od Aceru dokazuje svoje kvality

November bol chudobný na pozitívne správy. Bethesda nepríjemne narazila s novým Falloutom, vydanie Diabla 4 je v nedohľadne, SONY už nebude súčasťou výstavy E3 a na druhý svet sa porúčal neprekonateľný Stan Lee. Jeho nezabudnuteľné postavy sú a aj budú súčasťou životov ďalších generácií. Legendy nezomierajú, ich odkaz je večný.

Generation 83 - Gigabyte Aorus RTX 2080 ukazuje svoju silu

Už pri pohľade na obálku aktuálneho vydania magazínu som vedel, že bude veľkolepé. Plody sezóny nám dozrievajú a v redakcii sme ich náležito otestovali. Kvalitnú úrodu podčiarkujú viaceré absolútne hodnotenia ako v hernej, tak technologickej sekcii.

Generation 77 - Privítajme makača MSI GS65 Stealth Thin

Pojem pracovná stanica. Každy si pod pojmom pracovná stanica predstaví veľký a ťažký počítač zaberajúci niekoľko desiatok litrov priestoru. Je to naozaj pravda? Takto nejako začína článoček v ktorom si predstavíme nadupané delo v podobe 15,6 palcového notebooku spoločnosti MSI.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk