Generation 141 - Späť do školy

Je to tak. Ani tento rok sa tomu nevyhli žiadni žiaci, žiadni učitelia a iný personál zo škôl a školských zariadení. Dnes je posledný deň, ktorý vás delí od nového školského roku a od zajtra teda nastupujete do školského kolotoča tak ako každý rok.

Verím, že cez prázdniny si oddýchli všetci z vás, ktorých sa zajtrajší deň bytostne týka a nám ostatným neostáva nič iné ako vám len popriať čo najmenej bolestivý ďalší skolský rok. Držíme vám palce, aby ste týmto ďalším rokom preplávali bez problémov aj vďaka technologickým vymoženostiam, ktoré sú dnes vám všetkým k dispozícii. Verím, že vás niečo zaujme aj v našom výbere článkov, ktoré sme pre vás prichystali áááá možno si aj niečo z toho vyberiete pre nasledujúci rok ako svoju pomôcku pri študovaní, či oddychu.

 

Generation 139 – prázdniny sa začali!

Tak ako je to každý rok, tak aj tento tomu nie je ináč. Na začiatok júla sa tešia všetky deti, pretože sa im začínajú ich vysnívané letné prázdniny. Nielen, že je to ukončenie ich ročného štúdia v škole, ale pomocou práznin sa presunú o level vyššie. Tento level však ešte na nejaký čas ponecháme na pokoji, aby si deti užili spomínané prázdniny, oddýchli a načerpali množstvo síl.

 

Generation 134 – zima sa nečakane začala...

Ako to už býva, keď si človek povie, že o chvíľu príde jar a bude pohoda, tak našu milú krajinu zasype sneh po kolená. Všade zlé cesty, kolóny, nervózni ľudia... načo chodiť von, však? Sú aj lepšie veci, ktoré sa dajú robiť. Hrať videohry, rozobrať doma PC, či konzolu (ak nie je v záruke) a poriadne ju vyčistiť, atď. Však čo s načatým dňom?

 

Generation 129 - Back to school

V súčasnosti sú len tieto tri veci isté – nekonečná odvaha Ukrajincov v boji proti ruským okupantom, tak dlho avizovaný odchod SAS z koalície a nové číslo vášho časopisu GENERATION. Vzhľadom na to, že tu taktiež máme začiatok školského roka 2022/2023, neexistuje lepšia cesta, ako si tieto krušné chvíle spríjemniť lepšie než práve s novým číslom. Teda, možno existuje jedna lepšia, a teda do školy nejsť, ale to by sme vám určite neodporúčali.

 

Generation 127 - v redakcii sme chytili letnú náladu

Prišlo najteplejšie obdobie v roku a s ním sa potíme nielen my, ale aj naše stroje. Či už je to PC, PlayStation alebo Xbox, verte, že aj oni to cítia. U mňa to došlo do takého štádia, že som bol nútený vyčistiť a prepastovať notebook, povysávať playko a kúpiť vodné chladenie procesora na mojom PC. Keby sa dalo, prepastujem aj seba...

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk