Fiasko bývalého FIFA pro hráča: Už nikdy nebude môcť hrať žiadnu EA hru

Fiasko bývalého FIFA pro hráča: Už nikdy nebude môcť hrať žiadnu EA hru

 

Šialený príbeh s ešte šialenejším koncom.

Ešte v novembri 2019 ohlásila spoločnosť EA, že dočasne zabanovala pro hráča série FIFA a streamera Kurta „Kurt0411“ Fenecha kvôli jeho toxickému správaniu voči spoločnosti EA a taktiež aj komunite hry a Kurtovi fanúšikovia sa za to EA odvďačili tým, že hackli účty EA na sociálnych sieťach.

top,Človek by povedal, že dočasný ban je dostatočná výstraha, no Kurt to očividne zobral trochu inak. Svoje toxické správane obhajoval slovami že „vyjadrenia ako „suck my balls, you son of a bitch“ hovorí každý, akurát on to povedal počas livestreamu“ a že „nemieni meniť svoje správanie len kvôli tomu, že je na kamere.“ Okrem toho začal slovne útočiť na konkrétnych vývojárov série FIFA. 

A aby toho nebolo málo, Fenech dokonca vydal aj „diss“ pieseň namierenú voči spoločnosti EA s názvom Little Rats (malé potkany).

Fakt dospelé správanie. Ale späť k udalostiam. Vzhľadom na to, že ani dočasný ban neprehovoril Fenecha, aby sa začal správať aspoň trochu s rešpektom, tak EA sa rozhodlo zabanovať doživotne a to nie len z hier zo série FIFA, ale zo všetkých hier od Electronic Arts. Podľa EA totiž Fenech prekročil hranicu toho, čo by malo byť v slušnej spoločnosti akceptovateľné a začal útočiť na jednotlivých zamestnancov EA.

Fenech však zjavne patrí medzi tých, ktorí obľubujú konšpirácie, pretože na Twitteri vydal vyhlásenie, že nebol zabanovaný kvôli svojmu toxickému správaniu, ale kvôli tomu, že bol dominantným hráčom série FIFA, ktorý by všetko vyhral, čo si EA nemohlo dovoliť.

Zdroj: Twitter/Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk