Farming Simulator dostane vlastnú e-sports ligu s odmenami vo výške 250 000€

Farming Simulator dostane vlastnú e-sports ligu s odmenami vo výške 250 000€

 

Netradičná hra na e-sports scéne.

Elektronické športy sa stávajú bežnou súčasťou našich životov, no vo väčšine prípadov ide buď o strieľačky, športové, pretekárske hry alebo bojovky. Nikto však nebráni novátorskému prístupu ani v tejto oblasti a to si pravdepodobne povedali aj v štúdiu GIANTS Software a ohlásili spustenie Farming Simulator League.

A aby prilákali veľké tímy, ohlásili, že odmeny v prvom ročníku tejto ligy sa vyšplhajú do výšky 250 000€, pričom táto suma bude rozdelená medzi 10 základných podujatí naprieč celou Európou a taktiež medzi finále, ktorého sa zúčastnia tie najlepšie tímy a kde je prize pool stanovený na 100 000€.

„Máme unikátnu možnosť. Kompetitívne farmárčenie je niečo čo si ľudia užívajú už roky, no nikdy sa to neprenieslo na e-sports scénu. Máme v štúdiu mnoho nadšencov, ktorí sa nevedia dočkať, aby verejnosti ukázali, že farmárčenie môže byť zábavné a kompetitívne zároveň. Veríme, že sme našli správny mix reálneho farmárčenia a zábavnej hrateľnosti, ktorú budú mať fanúšikovia radi,“ povedal šéf GIANTS Software Christian Ammann.

Zápasy Farming Simulator ligy budú fungovať v systéme 3 vs. 3, kde sa určí, kto je najšikovnejším farmárom.

Zdroj: farming-simulator.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk