Ubisoft pracuje na filme o eSport tíme zloženom z dôchodcov

Ubisoft pracuje na filme o eSport tíme zloženom z dôchodcov

 

Pozrieme si na striebornom plátne, ako bude vyzerať naša vysnívaná jeseň života?

Známy herný gigant Ubisoft sa už dlhšiu dobu snaží predviesť videoherný priemysel na obrazovkách televízií a v kinách širšiemu publiku. Ich doposiaľ najodvážnejší počin bol kinohit zo sveta Assasins Creed, ktorý aj napriek kritike skončil v zelených číslach.

Základom pre príbeh pripravovaného filmu sa stal článok vo Wall Street Journal, ktorý mapoval eSport tím Silver Snipers sponzorovaný Lenovom. Najmladšou členkou tímu je 65-ročná Wanda Godange známa pod nickom „Knitting Knight“. Tím má dokopy nahraných v CS:GO 4 000 hodín a priemerný win rate 47,8 percent.

Tento film má byť pre Ubisoft ďalším krokom k tomu, aby svoje začky priniesli širšiemu publiku vďaka filmom a seriálom. Okrem tohto počinu, ktorý znie ako mierna recesia, vo svojich štúdiách pripravujú aj filmy na motívy Tom Clancy's Ghost Recon, Watch Dogs či Rabbids. Vyzerá to tak, že budúcnosť prinesie do kín a televízie viacero videoherných spracovaní, na čo sa môžeme len tešiť.

Zatiaľ nepomenovaný film budú režírovať Abby Kohn a Marc Silverstein a produkovať ho bude hlava produkčnej spoločnosti Ubisoft Film & Television Jason Altman.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk