Ukončenie roka so spoločnosťou Acer - Výkonné elektrické motokáry a ešte výkonnejšie počítače a príslušentvo

Vianoce sú už v podstate za dverami a čo sa hráčom či milovníkom technológií s týmito sviatkami spája viac ako výkonné a funkcionalitou nadupané novinky? Tento rok sme už mali viackrát možnosť pozrieť si na vlastné oči a ruky, čo si pre hráčov a fanúšikov pripravuje spoločnosť Acer a koniec roka nie je výnimkou.

 

Novinárske stretnutie so spoločnosťou TP-Link v duchu rekapitulácie, ale aj pohľadu do budúcnosti

Rok 2018 sa nám pomaly ale isto blíži ku koncu a nastáva čas spomínania na to, čo sa za tento rok stihlo udiať. Nemám teraz na mysli osobné úspechy či neúspechy, hoci dúfam, že tých prvých má každý viac. Nie, ja teraz myslím krátku rekapituláciu, čo za produkty sa nám stihli za posledný rok zastaviť v redakcii na otestovanie a pripomenutie si ich svetlých stránok alebo aj chybičiek krásy. Podobne zmýšlali aj zástupcovia spoločnosti TP-Link, ktorí sa rozhodli zaspomínať na posledný rok spolu s novinármi zo slovenskej IT scény. A nielen zaspomínať, ale aj predstaviť najnovšie plánované prírastky do svojho produktového portfólia.

 

Boli sme na Vienna Comic Cone 2017!

Fanúšikom komiksov, filmov, cosplayu a hier snáď netreba predstavovať pojem Comic Con. Ten najslávnejší sa každoročne koná v San Diegu, no existuje niekoľko iných, európskych samostatných udalostí, ktoré sa konajú pod záštitou rovnakého organizátora - ReedPop . My sme sa za redakciu Gamesite.sk boli pozrieť 18.11. na Comic Cone vo Viedni, konkrétne v Messe Vienna.

 

Reportáž: Izba číslo 13: Nová košická atrakcia, ktorá si zaslúži vašu pozornosť

Určite sa aj vám často stáva, že len sedíte doma a rozmýšľate, čo od nudy. Chceli by ste skúsiť niečo nové, ale problém je, že nového je málo. Nová košická atrakcia vám však prináša možnosť skúsiť niečo, čo ste pravdepodobne ešte nikdy nevyskúšali. Prvky klasickej point-and-click adventúry, prevedené do reálneho sveta. Dokážete sa dostať s partiou priateľov z hororovo ladených izieb?

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk