Nový GAMEBOT prichádza na scénu!

 

Nový GAMEBOT prichádza na scénu!Po dlhej pauze môžeme opäť s radosťou napísať článok s obsahom: Nový GAMEBOT je tu! Ale poďme k veci. Čakali ste dlho to uznávame a nechceme vás dlhšie zdržiavať. Pozrime sa v krátkosti bližšie na to, čo vás v novej časti čaká a potom už môžete pokojne kliknúť na play a pozerať sa čo sme si pre vás pripravili.

Dnešná časť GAMEBOTu bude v niečom odlišná. Prinesieme vám rovno dve reportáže  z rôznych miest v Bratislave. Jednou z nich bude výstava BITE na ktorú sa bola pozrieť Miška. Povie vám čo vlastne BITE je a čo ste tam mohli všetko vidieť. Ja som zase bol na inom mieste v Bratislave, konkrétnejšie v Auparku kde sa konal polnočný predaj next-gen konzoly Playstation 4 a rovnako tak som natočil to čo som tam videl a uznal za vhodné ponúknuť vám to ak ste tam náhodou neboli.

Okrem reportáži už klasicky uvidíte aj novnky a dve recenzie. Tentoraz na hru Call of Duty: Ghosts a Need for Speed Rivals. Za tieto recenzie ďakujem mojim kolegom Markusovi a Klajovi. Za všetko ostatné ďakujem celému tímu GAMEBOT, ktorá sa každým dňom podieľa na nových veciach aby sme vám od nového roka mohli priniesť lepší a stabilnejší GAMEBOT. Dosť slov, poďme na reláciu.

Nový GAMEBOT prichádza na scénu!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk