Potopa v podobe nového GAMEBOTu

 

Ženy, nebojte sa. Druhú oblievačku tento rok nezažijete. Aspoň teda nie od nás. Zažijete však veľmi mokrú časť nového GAMEBOTu, a to nielen vy, ale aj muži a nech to znie akokoľvek čudne, je to proste pravda. Budeme sa totiž rozprávať o hrách, ktoré majú veľa spoločného s vodou. Zoberte si so sebou dostatok tekutín a poďme sa pozrieť bližšie na to, čo vás dnes čaká.

V prvom rade je tu menšia novinka v podobe Live záberov zo štúdia počas recenzií. Je to hlavne na oživenie relácie a napríklad pre tých, ktorí recenziu už videli, alebo ich daná hra nezaujíma. Samozrejme, ostáva tu aj možnosť preskočenia videorecenzie. Do pozornosti dávame aj vyhlásenie výhercu hernej myši GX Gaming GILA v podobe anotácie vo videu. Mali sme pripravenú grafiku, ale akosi sme ju zabudli nahodiť. Rovnako vyhlásime novú súťaž o parádne ceny od spoločnosti Logitech.

Čo sa už spomínaných videorecenzií týka, máme pre vás pripravený Bioshock: Infinite, Gears of War: Judgment a Yesterday. Všetky tri určite stoja zato. Neminú vás ani pravidelné rubriky ako Radúzovo slovo, novinky alebo TOP14. Nebudem písať viac textu, keďže samotná časť je trochu dlhšia, než ste zvyknutí, a preto preskočte pohľadom nižšie a zadívajte sa na najnovšiu časť.

Na záver už len jedna veta, a to poďakovanie tak ako vždy všetkým, ktorí nás akýmkoľvek spôsobom podporujú, alebo sa podieľajú na tvorbe relácie.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk