Nový GAMEBOT, celý z GAMEEXPA!

 

Áno, je to tak. Ak ste s nami od prvej časti, tak už asi viete, ako bude táto časť vyzerať. Bude totiž celá z hernej výstavy GAMEEXPO 2013, ktorá sa konala už tradične v bratislavskom Istropolise. Tím GAMEBOTu sa tam vybral plný síl a elánu, ktoré ich opustili po únavnej 8-hodinovej ceste vlakom. Čo pre vás natočili, s kým urobili rozhovory a čo zrecenzovali, to sa dozviete v najnovšej časti hernej show GAMEBOT!

Spomínal som rozhovory. Z tých najznámejších ľudí nám poskytol rozhovor veľmi známy a uznávaný vloger a lets player menom GoGo... poznáte však? Kto nie. Ďalej majster sveta v hre Trackmania, Erik Leštach a rôzny iní, či už známi ľudia alebo návštevníci tejto výstavy. Vybrali sme ich do relácie tak, aby si každý našiel svoje. Nie je to však len o rozhovoroch, ale aj o tom interpretovať pocity, ktoré sme tam zažívali, a preto si vo videu nájdete rubriku Expo Tour, ktorá vás prevedie oboma poschodiami Istropolisu, v ktorom sa GAMEEXPO konalo.

Nezabudneme ani na recenziu, aby sa nepovedalo, že už nie sme herná show, ale iba show. Uvidíte nového Tomb Raidera a už klasicky top novinku za 14 dní i originál novinky, takže o udalosti z aktuálneho herného sveta nebudete ukrátení.

Je ťažké popísať všetko, čo sme tam zažili a ešte ťažšie vybrať scénky a videá do jednej časti, preto nevylučujeme doplňujúce scénky, ktoré budú vychádzať v priebehu týždňa. Rovnako sa chceme ospravedlniť za náš mikrofón, ktorý sa ani nedá nazvať mikrofónom, no momentálne posúvame každú korunku do iných vecí, ale časom, a to čo najskorším, sa dočkáte ako vy, tak aj my nového a kvalitného audia. Ďakujeme za pochopenie.

No a nakoniec „ďakovačky“. Ďakujeme hlavne portálu GAMESITE.SK za príležitosť byť na GAMEEXPO a natáčať tam. Samotným organizátorom za umožnenie prístupu do takmer všetkých častí výstavy a všetkým spoločnostiam, ktoré nás počas tejto časti sponzorovali, či už hrami alebo inými vecami. A neposlednej rade aj vám fanúšikom za to, že nás pozeráte, zdieľate, „lajkujete“ a podobne. Hor sa do videa!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk