Motorola predstavuje nový rad Edge - Na mokrom Dunaji

Pôvodne som sa na akciu vôbec nemal dostaviť, keďže podľa predbežných kalkulácií (poznáte to meme, kde sa postaršia pani snaží vypočítať súčasne asi stovku matematických príkladov a tvári sa pri tom, ako keby mala zápchu?) by som to jednoducho zmeškal a nestihol odchod od istého bratislavského nábrežia. Spoločnosť Motorola je však pre náš časopis natoľko stabilným a dôležitým partnerom, že som jednoducho všetky kalkulácie zavrhol, takmer na poslednú chvíľu nasadol do svojho elektromobilu a postrčil onoho vládcu vesmíru zvaného osud smerom na našu a predovšetkým vašu stranu. A o čom to tu vlastne teraz hovorím? Spomínaná Motorola sa aktuálne teší z blížiaceho sa príchodu nového radu série čiastočne prémiových telefónov značky Edge, a to konkrétnych modelov Motorola edge20 pro, Motorola edge20 a Motorola edge20 lite. Pri tejto príležitosti pozvali vybranú hŕstku novinárov na netradičnú výletnú akciu v prostredí povodia Dunaju, čo účelovo prepojili s chutným obedom blízko maďarských hraníc a samozrejme patrične pripravenou PR prezentáciou spomínaných zariadení. Poďte sa preto teraz, aspoň symbolicky, posadiť vedľa mňa do rýchlostného člna s luxusnou výbavou (plávacia vesta, harpúna, šampanské) a ja vám poviem, čo som prežil počas balady, akú môžeme pracovne nazývať; Na mokrom Dunaji.

 

ROZHOVOR s Piranha Bytes o Elexe II: Hra je už takmer hotová, ale na takom obrovskom projekte je stále čo robiť

Už zajtra vydavateľ THQ Nordic nielenže oslávi 10. narodeniny, ale na svojej výročnej konferencii nám 17. septembra ukáže – okrem mnohých ďalších vecí – aj nové zábery z Elexu II. Práve pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili rozhovor s Piranha Bytes o ich pripravovanej post-apokalyptickej novinke.

 

Generation 117 – škola volá...  

Rok a pol prázdnin ubehol ako voda a školy konečne otvorili svoje brány širokej verejnosti. Z dôvodov celosvetovej pandémie je jasné, že po tak dlhej dobe, kedy sa raz išlo - raz nešlo, sa žiaci celkom tešia. Ja by som sa nečudoval, nakoľko niektorých spolužiakov nemáte šancu stretnúť mimo školy. Sú to totiž veľkí hráči! A čo robia veľkí hráči? Hrajú sa a pred spaním čítajú Generation.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk