Nintendo dáva možnosť skrátiť si dobu načítavania v Xenoblade Chronicles X

Nintendo dáva možnosť skrátiť si dobu načítavania v Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X svojim obrovským herným svetom posúva limity Wii U. Hra je vskutku rozsiahla a aby hráčov netrápilo dlhé čakanie na načítanie, rozhodlo sa Nintendo dať hráčom možnosť stiahnuť si štyri data balíčky.

Tieto balíky nebudú dostupné na hernom disku, hráči si ich ale môžu začať sťahovať už teraz. Dokopy zaberajú približne 11GB dát, všetky sú ale dobrovoľné a tak je na hráčoch, koľko miesta na disku obetujú. Balíky ale prinášajú dobrú výhodu. Základný Basic High-Speed Data Loading Pack, ktorý je v eshope označený ako balík s veľkým dopadom, má 2 GB. Do konzoly stiahne dáta týkajúce sa často načítavaných prostredí, čo značne urýchli načítavanie herného obsahu.

Druhým balíkom je Enemy High-Speed Data Loading Pack, ktorý, ako už názov naznačuje, obsahuje dáta týkajúce sa nepriateľov. Jeho veľkosť je 2,93GB. Ďalej nasleduje Player High-Speed Data Loading Pack, ktorý je určený pre hráčov, ktorí chcú splniť väčšinu, ak nie všetky herné misie. Na disku obsadí 3,8GB. Finálnym je Skell High-Speed Loading Pack, z disku si zoberie 1,6 GB dát a urýchli načítavanie všetkých herných mecha modelov.

Tieto balíky je možné stiahnuť aj na externé zariadenie, či už externý harddisk alebo USB, a sú určené pre fyzickú verziu na disku, keďže pri digitálnej verzii nemajú na výkon žiaden dopad.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk