Vydanie Project Cars na Wii U v ohrození

Vydanie Project Cars na Wii U v ohrození

Simulácia automobilových pretekov Project Cars je ospevovaná z každej strany. O úspechu tejto hry svedčia aj vysoké čísla predaných kusov po celom svete. Po vydaní titulu na PC, Playstation 4 a Xbox One malo dôjsť aj na Wii U, čo je však teraz neisté.

O problémoch s vývojom na túto platformu informoval šéf štúdia Ian Bell na oficiálnom fóre.: „Momentálne beží hra na 23 snímkach za sekundu." Ďalej sa tiež zmienil o tom, že dostať sa na štandardných 30 snímok by vývojárom dalo zbytočne veľa práce. Z jeho ďalších slov vyplynulo, že teraz budú čakať na konferenciu E3 a dúfať, že na nej Nintendo oznámi svoju novú konzolu, ktorá by mala niesť názov NX.

Nepríjemným faktom je však to, že podľa prezidenta spoločnosti Nintendo, ktorým je Satoru Iwata, nebude nová generácia odhalená tento rok. Čakajú teda páni zo Slighty Mad Studio na zázrak, alebo hádam majú k dispozícii nejaké interné informácie, ktoré sa k nám bežným smrteľníkom nedostanú? Budúcnosť virtuálnych autíčok na Wii U je tým pádom stále veľmi neistá.

Zdroj:  eurogamer.net forum.projectcarsgame.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk