Nintendo vydalo demo k hre Splatoon, hráčom ale nedáva veľa času na hranie

Nintendo vydalo demo k hre Splatoon, hráčom ale nedáva veľa času na hranie

Demo hry na Nintendo eShope sú známe obmedzeným počtom spustení. Niektoré si môžete zapnúť 5-krát, iné aj 30-krát. Pri demo hre Splatoon prišlo Nintendo s niečím novým. Demo nie je obmedzené počtom spustení, ale tým, kedy ho môžete hrať. Nebolo by to až také zlé, ak by deň, kedy si demo môžete zahrať, nebol iba jeden - dnešok.

Splatoon demo je voľne dostupné a môžete si ho stiahnuť na eShope. Ak ho ale chcete naozaj vyskúšať, spravte si radšej čas. Hrať sa dá totiž dnes, 9. mája, od 05:00 do 06:00, od 13:00 do 14:00 a od 21:00 do 22:00.

Počas týchto časových intervalov môžu hráči hrať 4-on-4 Turf War herný mód, ktorý ich dá do hry s inými hráčmi online.

Tí, ktorí si demo stiahnu, dostanú 10 % zľavu na nákup Splatoon z Nintendo eShopu, čiže aj keď nie je veľa času vyskúšať si hru, hráči aspoň trochu ušetria, ak ich titul zaujme a rozhodnú sa ho kúpiť.

Nintendo taktiež oznámilo, že chcú Splatoon podporovať dodatočným obsahom aj po vydaní hry a tento obsah by mal byť zadarmo. Do hry budú pridávať nové mapy, zbrane, vybavenie postáv a dokonca aj nové herné módy. Hra vyjde 29. mája a prvý veľký patch by mali hráči očakávať v auguste.

Zdroj:  eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk