Klasika Chocobo Racing z prvého PlayStation dostáva pokračovanie

Klasika Chocobo Racing z prvého PlayStation dostáva pokračovanie

 

Nevolá sa to ale Chocobo Racing 2.

Je to až neuveriteľné, no po 22 rokoch sa Square Enix odhodlalo ohlásiť pokračovanie dnes už fanúšikovského kultu Chocobo Racing, ktorý vyšiel na prvom PlayStation. Nová hra nesie meno Chocobo GP a ponúkne všetko to, čím oplývala prvá hra, len to tentokrát bude zabalené v peknej modernej grafike.

Chocobo GP bude obsahovať viacero herných módov ako Story alebo Custom Races a turnaje, ktorých sa bude môcť zúčastniť až 64 hráčov v online a offline multiplayeri. Trate budú inšpirované sériami Final Fantasy a Chocobo – napríklad ulice Alexandrie z Final Fantasy IX – a jazdci budú vychádzať zo série Chocobo, hoci je možné, že sa Final Fantasy postavy objavia ako bonusové ako to bolo aj v prípade prvej hry. Je to možné, lebo vo videu je jasne vidieť Viviho z Final Fantasy IX. Chocobo GP vyjde budúci rok ako exkluzivita Nintendo Switch.

Verme, že tvorcovia po tých rokoch, počas ktorých nabrali skúsenosti, prinesú viac módov a tratí na hranie, nakoľko to boli hlavné neduhy pôvodnej hry. Ten čas ale skutočne neúprosne letí...

Zdroj: Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk