Dying Light 2: Stay Human príde aj na Switch, no iba cez streaming

Dying Light 2: Stay Human príde aj na Switch, no iba cez streaming

 

Nový trend na Switchi.

Akokoľvek môžeme chváliť Nintendo za populárnu konzolu s množstvom inovatívnych first-party hier, tak musíme skonštatovať, že Switch je výkonnostne veľmi slabou konzolou a pre vydavateľov veľkých AAA hier spôsobuje problémy pri snahe vytvoriť porty. Tie sú často technicky nemožné a aj keď sú možné, tak vo veľmi orezanej podobe.

So zväčšujúcou sa popularitou herného streamovania si však vydavatelia našli nový spôsob, ako dostať svoje hry na Switch. Jednoducho ich do zariadenia streamujú. Takto si na Switchi môžete zahrať napríklad Control, Hitman 3 a čoskoro aj Marvel’s Guardians of the Galaxy.

A teraz sa k nim pripája aj Dying Light 2: Stay Human. Poľské štúdio Techland oznámilo, že Switch verzia príde spolu s konzolovou a PC verziou 4. februára, no na Switchi si hru bez poriadneho internetového pripojenia nezahráte.

Ak hľadáte natívny Dying Light na Switchi, tak si budete môcť zahrať Platinum Edition prvého dielu, ktorý príde na konzolu 19. októbra so všetkým dodatočným obsahom, ktorý pre hru vyšiel vrátane expanzie The Following.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk