Apex Legends príde na Switch, dostane cross-play a aj nové podujatie

Apex Legends príde na Switch, dostane cross-play a aj nové podujatie

 

Nálož noviniek od štúdia Respawn.

Na včerajšom EA Play Live 2020 sa nám prihovorili tvorcovia populárnej Battle Royale hry Apex Legends zo štúdia Respawn Entertainment a potešili nás niekoľkými informáciami.

Jasať budú môcť primárne majitelia konzoly Nintendo Switch, ktorí sa tejto populárnej hry dočkajú už na jeseň tohto roka. To však nie je všetko. Respawn ohlásil aj podporu cross-play pre túto hru a to naprieč všetkými platformami. Či už máte svojho kamaráta na Xboxe, Switchi, či PC, už v tomto roku budete môcť hrať spolu.

Čo sa týka hry samotnej, tak tam momentálne prebieha piata sezóna s názvom Fortune’s Favor. A jej súčasťou bude nové podujatie s názvom Armed and Dangerous Evolved, ktoré sa začne už v utorok, 23. júna. Jediné dovolené zbrane pre hráčov budú brokovnice a snajperky a jediným dovoleným brnením bude Evo Armor. Autori navyše z mapy odstránia všetky Respawn beacons a nahradia ich mobilnými oživovacími stanicami, pričom každý hráč bude mať na začiatku zápasu v inventári jeden predmet, ktorý umožní návrat spolubojovníka na bojisko. K dispozícii bude 24 nových kozmetických predmetov na získanie. 

A ešte jedna drobnosť. Počas jesene pricestuje táto hra konečne aj na Steam.  

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk