Nový gameplay trailer nám priblíži prichádzajúci herný titul Astral Chain

Nový gameplay trailer nám priblíži prichádzajúci herný titul Astral Chain

 

Vyzerá to tak, že Nintendo Switch sa bude môcť pochváliť ďalšou zaujímavou exkluzivitou.

Vývojári zo spoločnosti Platinum Games prichádzajú na herný trh so svojím novým titulom, ktorý nesie názov Astral ChainV hre sa ponoríme do obrovského, prosperujúceho, multikulturálneho mesta Ark. Ako by sme ale mohli predpokladať, v každom jednom príbehu príde tá časť, kde sa všetko trošku pokazí. V tomto prípade sa v meste z ničoho nič objaví brána, spájajúca dimenzie, ktorá otvorí cestu do sveta rôznym mimozemským stvoreniam, ktoré budú napádať obyvateľov a ohrozovať ich prostredie.

Miestna polícia zareaguje na vzniknutú situáciu, sformovaním novej jednotky, známej ako Neuron, ktorá bude mať za úlohu chrániť obyvateľstvo a bojovať proti mimozemšťanom tvárou v tvár. Jedinou nádejou ľudstva sa stáva špeciálna zbraň, pomenovaná Legion. Ako nováčik v tomto zoskupení, bude vašou úlohou porátať sa s nepriateľmi a zachrániť tak ľudské pokolenie.

V Astral Chain môžete hrať súčasne za hlavného protagonistu s využitím špeciálnej zbrane Legion. Toto spojenie vám umožní si vytvoriť svoje vlastné kombá, ktoré budete môcť kombinovať podľa svojho najlepšieho uváženia.

Apokalyptické zasadenie sa môže pochváliť pozoruhodnými detailami a zaujímavými postavami, vrátane miestnych obyvateľov a podozrivých páchateľov. V hre budete môcť s týmito postavami spolupracovať a získavať tým nové informácie, ktoré sa vám budú v ďalšom priebehu hodiť a môžu byť pre vás užitočné. Tiež by sme sa mali dočkať zaujímavých prípadov, ktorých vyšetrovanie ostane na vaších pleciach a rôznych enviromentálnych puzzle.

Na tomto titule pracovali v brandži ostrieľané mená, ako Takahisa Taura (pracoval ako game designer na projekte NieR:Automata) a Hideki Kamiya, ktorý stojí za úspešnou sériou Bayonetta.

Astral Chain vychádza koncom letných prázdnin, konkrétne 30. augusta 2019. Tešiť sa na ňu možu majitelia Nintenda Switch, keďže sa jedná o exkluzivitu, ktorú si na iných platformách nezahráme.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk