V Pokémon: Let's Go nemusíte mať Pokémonov iba v pokéballe

V Pokémon: Let's Go nemusíte mať Pokémonov iba v pokéballe

Nové ukážky z Pokémon: Let's Go hier predstavujú mechaniku, vďaka ktorej môžete mať obľúbeného Pokémona stále po svojom boku.

Vďaka tomu budete môcť jazdiť na Onixovi, bude sa za vami gúľať Electrode, na hlave vám bude sedieť Eevee alebo budete poletovať na Charizardovi. V ukážkach môžeme vidieť Onixa, Venusaura, Golema, Electroda a Caterpieho. Takto bude ale možné použiť každého Pokémona a podľa jeho typu a veľkosti sa bude odvíjať, ako vás bude v hernom svete sprevádzať.

Táto mechanika je niečo, čo chýba hráčom v najnovších hrách hlavnej Pokémon série. V Pokémon Yellow vás mohol sledovať Pikachu a v neskorších tituloch sa podobný systém vrátil, no plne implementovaný je až v tejto Let's Go sérii. Podľa zatiaľ zverejneného gameplayu to vyzerá dobre a tak sa fanúšikovia majú na čo tešiť.

Tak ako pri všetkých Pokémon hrách, aj tu budú rozdiely medzi verziami. Konkrétne ide o exkluzívnych Pokémonov. Napríklad v Let's Go Pikachu to bude Oddish a v Let's Go Eevee bude exkluzívnou príšerkou Vulpix.

Pokémon Let's Go hry majú plánované vydanie na Switch 16. novembra.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk