Shovel Knight vyjde aj na Nintendo Switch, v priebehu roka dostane niekoľko rozšírení

Shovel Knight vyjde aj na Nintendo Switch, v priebehu roka dostane niekoľko rozšírení

 

Po vydaní kampane Specter of Torment sa výrazne zmení platobný model hry.

V blízkej budúcnosti dostane vynikajúca retro plošinovka Shovel Knight novú kampaň, ktorú si spolu so základnou hrou zahráme aj na Nintende Switch. Toto a mnoho ďalších noviniek oznámil včera vývojár Yacht Club Games.

Shovel Knight príde na novú konzolu od Nintenda ako Shovel Knight: Treasure Trove - balíček pôvodnej kampane, ktorá sa odteraz volá Shovel Knight: Shovel of Hope, druhej kampane Shovel Knight: Plague of ShadowsShovel Knight: Specter of Torment, ktorú môžeme očakávať v blízkej budúcnosti. Všetky tri kampane sa budú dať kúpiť aj samostatne. Tento nový model nebude platiť iba pre Nintendo Switch, ale zmení sa aj na ostatných platformách (PlayStation 4, Xbox One, PC/Mac/Linux).

Spolu so Shovel Knight: Specter of Torment príde do hry aj dávnejšie ohlásený Body Swap mód a kooperatívny mód pre dvoch hráčov bude dostupný pre všetky konzoly aj PC.

V priebehu roku 2017 sa dočkáme aj ďalšej kampane Shovel Knight: King Knight’s Campaign a Battle módu až pre štyroch hráčov. Obe sa budú dať zakúpiť aj samostatne.

Všetci súčasní vlastníci hry Shovel Knight dostanú automaticky Shovel Knight: Treasure Trove a budú ďalej dostávať všetok plánovaný obsah zdarma. Ak ste si teda Shovel Knighta ešte nazakúpili a chcete všetok obsah, teraz je čas si ho zaobstarať. Na jar sa totiž jeho cena po rozdelení zvýši.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk