Season Pass zavíta aj do hry Hyrule Warriors Legends

Season Pass zavíta aj do hry Hyrule Warriors Legends

 

Season Pass je niečo, čo sa u Nintendo hier doteraz neobjavovalo. Zdá sa ale, že rovnako ako sa pri hrách tejto spoločnosti objavili rôzne DLC, ani tomu nebolo možné odolávať navždy.

Hyrule Warriors Legends je 3DS verzia titulu Hyrule Warriors, ktorý vyšiel pre Wii U. Na 3D u nás vyjde 25. marca a Nintendo sa snaží nalákať fanúšikov veľkých množstvom videí o nových hrateľných postavách. V Legends bude mať dokonca premiéru Linkle, ženská postava inšpirovaná legendárnym Linkom. Nintendo potešilo hráčov správou, že 3DS verzia bude obsahovať kódy, ktoré odomknú nové postavy aj vo Wii U verzii, čiže ak hru už vlastníte, nemusíte sa báť, že budete mať ochudobnenú verziu.

Menej pozitívne by sa mohla interpretovať správa o štyroch DLC balíkoch, ktoré sa pre tento titul chystajú. Budú obsahovať napríklad kostým na Ganondorfa alebo nové hrateľné postavy. V prvom DLC bude novou postavou Medli, známa z The Legend of Zelda: Wind Waker. Všetky 4 balíky dodatočného obsahu sa budú dať kúpiť aj prostredníctvom Season Passu, ale jeho cena, ako ani cena jednotlivých DLC zatiaľ nie je známa.

 Takto budú vyzerať modely nových hrateľných postáv na Wii U.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk