Ťahové RPG Mario & Luigi: Paper Jam Bros. vyjde už začiatkom decembra

Ťahové RPG Mario & Luigi: Paper Jam Bros. vyjde už začiatkom decembra

 

Dvaja najznámejší inštalatéri na svete opäť spájajú svoje sily, aby porazili najväčšiu hrozbu kráľovstva Mushroom Kingdom od čias obávaného Bowsera.

Akáže je tá hrozba? Sú ňou dvaja Bowseri! A tu už teda, dámy a páni, končí každá sranda. Ale aspoň do 4. decembra 2015, kedy Mario & Luigi: Paper Jam Bros vyjde na Nintendo 3DS, 2DS a 3DS XL. Vtedy totiž začne poriadna zábava, ako sa na hry s Mariom patrí. Za všetko sa poďakujte neopatrnému Luigimu, ktorý nájde v komnate princeznej Peach zvláštnu knihu a otvorí ju. Z nej povyskakujú postavičky zo sveta Paper Mario a katastrofa je na svete. Luigi tak musí spojiť sily s Mariom a Paper Mariom, aby nastolili poriadok a vysporiadali sa s armádou Bowsera a Paper Bowsera.

Hra spája série Mario & Luigi a Paper Mario a ponúka krásne farebné grafické spracovanie, roztomilú hudbu a ťahové súboje v štýle klasických JRPG s real-time prvkami, počas ktorých musí hráč stláčať v správnom momente príslušné tlačidlá, aby mal úder venovaný nepriateľovi čo najväčší efekt. K tomu hrateľnosť ponúkne aj riešenie hlavolamov a špecifické schopnosti, ktoré môže využiť len papierová verzia Maria ako nakopírovanie sa či prepchanie sa cez úzke štrbinky, do ktorých sa 3D postavy nezmestia.

Zdroj: TS, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk