Shin Megami Tensei IV: Final nie je obyčajnou vylepšenou edíciou pôvodnej hry

Shin Megami Tensei IV: Final nie je obyčajnou vylepšenou edíciou pôvodnej hry

 

Ono to totiž nie je vôbec pôvodná hra. Aj napriek tomu, že číslica "IV" v názve môže evokovať opak, nová hra prinesie úplne nový príbeh a postavy. Jediné, čo budú mať spoločné, je herný svet.

Atlus dnes na stránkach hry ohlásil nový titul do série, Shin Megami Tensei IV: Final. Zároveň k tomu vyšlo aj nové číslo Famitsu, ktoré má na svojej titulke obrázok s postavami približujúcimi štylizáciu tohto titulu. O tejto novej 3DS exkluzivite sa zatiaľ nič nevie, podľa slov tvorcov má ísť o úplne nový titul, takže sa nenechajte pomýliť rovnakou číslovkou v názve. Shin Megami Tensei IV: Final nebude expanzia, DLC či vylepšená edícia pôvodnej hry, bude to po všetkých stránkach úplne nový kúsok. Ako príklad z minulosti môže poslúžiť dvojica Final Fantasy X a Final Fantasy X-2, až na to, že dnes ohlásený projekt bude obsahovať aj nové postavy.

Shin Megami Tensei IV vyšlo u nás koncom minulého roka a na zúbok sme sa jej pozreli v recenzii aj my - boli sme nadšení. Hru sme ohodnotili vysokánskou známkou 90% so záverečnými slovami "Démoni, temné sci-fi a tajomný Čierny samuraj. Famózny návrat série po 11 rokoch!". Viac detailov o novom titule príde 11. októbra 2015.

Zdroj: Siliconera

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk