Kolekcia Nintendo Selects sa budúci mesiac rozšíri o niekoľko kúskov z 3DS

Kolekcia Nintendo Selects sa budúci mesiac rozšíri o niekoľko kúskov z 3DS

 

Obľúbené hry vydané na zatiaľ posledný handheld od Nintenda budú znova uvedené do predaja v špeciálnej edícii za vylepšené ceny.

Nintendo Selects doteraz obsahovala len klasické hry z konzoly Wii U, no tentokrát k nim pribudnú populárne tituly z 3DS. V našich končinách vyjde presne 6 hier zvučných mien už 16. októbra 2015. Tie môžu byť samozrejme hrané aj na Nintendo 2DS, ak teda vlastníte túto verziu. Od adventúry, po vesmírne strieľačky, od domácich miláčikov až po zábavné športové stretnutia. Každý by si tu mal nájsť to svoje.

- The Legend of Zelda: A Link Between Worlds - priame pokračovanie SNES hitu The Legend of Zelda: A Link to the Past prichádza s konceptom otvoreného sveta, novými predmetmi, nelineárnym postupom a dvoma veľkými svetmi, Hyrule a Lorule.
Star Fox 64 3D
Vesmírna strieľačka v hlavnej úlohe s neohrozeným Foxom McCloudom patrila medzi prvé veľké tituly 3DS a zároveň sa stala jednou z najlepších akčných hier tohto herného zariadenia. Star Fox 64 3D je remakom pôvodného titulu z roku 1997.
- Nintendodogs + Cats - Hra určená predovšetkým pre mladších hráčov umožní milovníkom psov a mačiek trénovať svojich domácich miláčikov, učiť ich rôzne triky, podnikať s nimi rôzne aktivity a skrášľovať ich doplnkami.
- Mario Tennis Open - To, že je Mario skvelým inštaláterom, sme sa mohli dozvedieť v mnohých jeho hrách, no vedeli ste, že by sa dokázal uživiť aj ako tenista? Táto hra ponúka možnosť kooperácie medzi štyroma hráčmi v online alebo lokálnom multiplayeri.
- Yoshi's New Island - Táto plošinovka s obľúbeným dráčikom Yoshim ponúka snové úrovne plné nápaditého level dizajnu a záludných problémov. Pri jeho púti mu tu pomáha jeho parťák Baby Mario.
- Mario Party: Island Tour
- 80 minihier pre 4 hráčov s podprou Download Play

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk