Na 3DS sa chystá nová hra inšpirovaná seriálom Gravity Falls

Na 3DS sa chystá nová hra inšpirovaná seriálom Gravity Falls

 

Hoci na E3 2015 toho 3DS neukázalo veľmi veľa, zdá sa, že táto prenosná konzola od Nintenda sa ešte dočká zopár nečakaných noviniek. Jednou z nich je hra inšpirovaná populárnym kresleným seriálom s názvom Gravity Falls, na ktorej pracujú štúdiá Ubisoft a Disney.

V titule s plným menom Gravity Falls: Legend of the Gnome Gemulets pôjde o dobrodružnú plošinovku, ktorej sa dočkáme ešte túto jeseň. Bude využívať engine UbiArt, ktorý hráči poznajú najmä z titulov ako Rayman Legends, Child of Light a Valliant Hearts: The Great War. Fanúšikovia seriálu Gravity Falls sa nemusia báť, že by sa táto herná adaptácia mala nejako veľmi odkloniť od deju seriálu a skaziť ho. Do vývoja je totiž zapojený aj autor seriálu Alex Hirsch.

Hlavnými postavami budú dvojčatá Dipper a Mabel a budú skúmať odľahlú divočinu Gravity Falls. Hráči budú mať možnosť vyskúšať si obe postavy a budú musieť kombinovať ich schopnosti na to, aby sa dostali cez rôzne herné prekážky. Dipper sa bude zameriavať na boj zblízka, na ktorý bude používať Gnome Battle Cuffs a bude vedieť hľadať rôzne nápovedy vďaka baterke. Ak bude chcieť hráč bojovať z diaľky alebo použiť zachytávací sa hák, bude si musieť prepnúť na postavu Mabel.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk