Hyrule Warriors 3DS nám možno prinesie ženskú verziu Linka

Hyrule Warriors 3DS nám možno prinesie ženskú verziu Linka

 

Každý, kto pozná sériu Legend of Zelda, sa určite stretol s vtipmi o tom, aké by to bolo, keby bol Link žena, respektíve s tým, že hlavného hrdinu nazývajú ľudia Zelda a nie Link. Čoskoro sa ale možno dočkáme naozaj ženského prevedenia známeho hrdinu a malo by sa tak stať v 3DS porte Wii U hitu Hyrule Warriors.

Na internete sa objavil prvý trailer k Hyrule Warriors pre 3DS. Nejde o oficiálne vypustený trailer, avšak objavil sa na youtube kanáli štúdia Koei Tecmo a zdá sa, že ide o skutočnú vec a žiaden podvod. Odvtedy bolo ale pôvodné video zablokované, ale šikovní fanúšikovia ho zachytili a darí sa im ho šíriť svetom internetu.

Dôvodom, prečo si ľudia myslia, že v hre sa objaví ženský Link, je kuša, ktorú i keď ťažko vidno v traileri. Ide o rovnakú kušu, ktorou bola vybavená ženská verzia Linka, ktorá sa objavila v oficiálnom art booku k Hyrule Warriors. Ak je to teda naozaj tá istá zbraň a špekulácie fanúšikov sa potvrdia, Hyrule Warriors 3DS by mohla byť prvá hra, v ktorej sa objaví postava ženy Link. Viac sa hádam dozvieme počas nadchádzajúcich dní, keď sa uskutoční E3 2015.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk