Explozívna akcia Ironfall: Invasion vychádza už zajtra, dostupná bude aj bezplatná verzia

Explozívna akcia Ironfall: Invasion vychádza už zajtra, dostupná bude aj bezplatná verzia

Nabúšená akcia videná z pohľadu tretej osoby Ironfall: Invasion vychádza už zajtra na Nintendo eShop. Hra, ktorá svojím štýlom jasne odkazuje na slávnu sériu Gears of War, ponúkne okrem plnej hry aj bezplatnú verziu obsahujúcu prvú príbehovú kampaň a jednu multiplayerovú mapu s obmedzeným počtom zbraní a hrateľných postáv.

Ironfall: Invasion je ambicióznym projektom od štúdia VD-DEV, ktoré je známe tým, že dokáže vytrieskať z platformy - na ktorú danú hru vyvíjajú - prakticky takmer všetko, čo dokáže (spomeňte si napríklad na ich open-world akciu Cop The Recruit pre Nintendo DS). Na hráčov je pripravených celkovo 11 kampaní odohrávajúcich sa v rôznorodých prostrediach ako laboratóriá, mestá, v kaňonoch či dokonca sopke. Achievement hunterov zaiste poteší prítomnosť 78 výziev.

Plná hra ponúkne 6 multiplayerových máp, módy ako 3v3 alebo "free for all", tréningový Survival mód a možnosť staviť kredity v jednotlivých zápasoch na výhercu. Zaujímavo je riešený distribučný model. Okrem vyššie spomenutého dema sa bude dať singleplayer a multiplayer zakúpiť osobitne za 9,99 €, pričom ako bonus dostanete multiplayerovú zbraň HR pistol. Ak si ale kúpite celú hru za 18,99 €, dostanete okrem HR pistol aj Jukebox, ktorý umožní prehrávanie herného soundtracku.

Hra je plne prispôsobená handheldu New Nintendo 3D, ktoré umožňuje plynulé ovládanie kamery C Stickom na pravej strane a s vypnutým 3D efektom beží v 60 snímkoch za sekundu. Ironfall: Invasion vychádza 13. februára 2015 na Nintendo 3DS.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk