New 3DS a New 3DS XL u nás v predaji už od 13. februára

New 3DS a New 3DS XL u nás v predaji už od 13. februára

Nové verzie najúspešnejších handheldov súčasnosti New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL sa u nás začnú predávať už od 13. februára 2015. Slovo "New" odkazuje na nové možnosti prežitia zážitkov z hier vďaka novému senzoru sledujúcemu vaše oči, ktorý výraznou mierou zostabilizuje 3D efekt, C Sticku na pravej strane slúžiacemu ako druhý analóg a pridaným bočným tlačidlám ZR a ZL.

Okrem týchto súčastí budú obe verzie New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL obsahovať aj vyšší výkon pre hladší beh systému, rýchlejšiu prácu s aplikáciami a spúšťanie graficky náročnejších hier ako napríklad Xenoblade Chronicles 3D (pôvodná hra vyšla na Wii), ktorá bola vyvíjaná exkluzívne pre tieto nové handheldy. K tomu všetkému naviac pribudla aj podpora Amiboo figúriek umožňujúcich odomknutie nového obsahu v hrách, nových predmetov, úpravu postavičiek a podobne.

New Nintendo 3DS XL vyjde v dvoch farebných verziách - metalickej čiernej a metalickej modrej. New Nintendo 3DS vyjde na druhej strane v čiernej a bielej variante, pričom k tomu ponúkne aj možnosť vymieňania predných a zadných krytov, čím si hráči budú môcť vystavať svoje vlastné verzie handheldu. Pri vydaní bude dostupných 12 rôznych verzií krytov a neskôr pribudú ďalšie.

Okrem základných verzií budú k dostaniu aj dve špeciálne limitky s predinštalovanými hrami The Legend of Zelda: Majora's Mask a Monster Hunter 4 Ultimate Edition. Takže nakoniec pripomíname, oba handheldy u nás vyjdu už 13. februára 2015.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk