Ako vyzerá prototyp Lumie 950XL?

Len prednedávnom vyšlo najavo, že akvizícia mobilnej divízie fínskej Nokie Microsoftom až taká vyhodná nebola. Microsoft na nej prerobil nejaké tie “miliardičky”, ale to je riziko podnikania.

Microsoft predstavuje Continuum: Nech žije produktivita

Microsoft dnes na konferencii Build 2015, ktorá sa koná v San Franciscu, predstavil novú funkciu platformy Windows 10, ktorá zvýši produktivitu každého používateľa. Continuum je ďalší krok na ceste Microsoftu k vízii plnohodnotných pracovných nástrojov v našich smartfónoch a tabletoch.

Továreň budúcna od českého vývojárského štúdia ZADARMO!

O hre s názvom Future Factory sme už párkrat písali, takže ďalšími informáciami bude zrejme zbytočné plniť tento článoček. Ak budete chcieť, niečo málo si o tejto hre viete prečítať tu, alebo tu. Doplním však túto správu o najpodstatnejšiu infošku a tou je fakt, že hra je k dispozícii ZADARMO a to priamo...

České štúdio vypustilo Čapkovu továreň budúcna

Českému štúdiu Fun2Robots sa podarilo vypustiť svoju pripravovanú hru Future Factory. Už sme si o nej písali, keď svoj projekt štúdio predstavili na českom startovači. O mesiac neskôr štúdio dosiahlo úspech, keďže sa im podarilo vyzbierať požadovaných 90 000 CZK.

Aké novinky prinesie Kazam na Mobile World Congrese 2015?

Britský výrobca smartfónov a tabletov, Kazam, svetu predstavil novinky, ktoré sa objavia na Mobile World Congrese 2015. Ten sa každoročne koná v metropole Katalánska - v Barcelone. Už v predstihu je jasné, že sa tu dočkajú predstavenia nové vlajkové lode veľkých výrobcov, ako napr. Samsungu a HTC. My sa ale dnes zameriame na menej známeho výrobcu, Kazam, ktorý ponúka svoje výrobky s prijateľnou cenovkou.

Microsoft predstavuje Nokia 215: Klasika za 30 Eur

To, že Microsoft sa v poslednej dobe orientuje skôr na smartfóny strednej a nižšej triedy, nie je žiadna novinka. No to, čo "vyviedol" dnes, nečakal hádamnikto. Uviedol na trh extrémne lacný telefón (áno, čítate správne, nejde o smartfón), ktorý je najlacnejší mobilný telefón na svete s pripojením na internet. Čo okrem toho Nokia 215 ponúkne?

Minecraft prichádza aj na Windows Phone

Minecraft od pôvodného vydania na PC ušiel riadny kus cesty. Odvtedy naň bolo vydaných nespočítateľné množstvo módov, dostal sa na konzoly a teraz prišiel čas, aby zavítal aj do mobilnej verzie pre Windows Phone 8.1.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk