Veľká recenzia nových produktov od Microsoftu - Lumia 950, Lumia 550 a Microsoft DisplayDock

Veľká recenzia nových produktov od Microsoftu - Lumia 950, Lumia 550 a Microsoft DisplayDock

Spoločnosť Microsoft nám nedávno predstavila nové zariadenia Lumie a dok HD-500. My sme si posvietili hneď na dva produkty tejto značky, a to Lumiu 950, Lumiu 550 spolu s dokom a funkciou Continuum, ktorá dokáže prepojiť obrazovky so smartfónom. Viac sa o nich môžete dočítať v nasledujúcich riadkoch.

Ako vyzerá prototyp Lumie 950XL?

Len prednedávnom vyšlo najavo, že akvizícia mobilnej divízie fínskej Nokie Microsoftom až taká vyhodná nebola. Microsoft na nej prerobil nejaké tie “miliardičky”, ale to je riziko podnikania.

Microsoft predstavuje Continuum: Nech žije produktivita

Microsoft dnes na konferencii Build 2015, ktorá sa koná v San Franciscu, predstavil novú funkciu platformy Windows 10, ktorá zvýši produktivitu každého používateľa. Continuum je ďalší krok na ceste Microsoftu k vízii plnohodnotných pracovných nástrojov v našich smartfónoch a tabletoch.

Továreň budúcna od českého vývojárského štúdia ZADARMO!

O hre s názvom Future Factory sme už párkrat písali, takže ďalšími informáciami bude zrejme zbytočné plniť tento článoček. Ak budete chcieť, niečo málo si o tejto hre viete prečítať tu, alebo tu. Doplním však túto správu o najpodstatnejšiu infošku a tou je fakt, že hra je k dispozícii ZADARMO a to priamo...

České štúdio vypustilo Čapkovu továreň budúcna

Českému štúdiu Fun2Robots sa podarilo vypustiť svoju pripravovanú hru Future Factory. Už sme si o nej písali, keď svoj projekt štúdio predstavili na českom startovači. O mesiac neskôr štúdio dosiahlo úspech, keďže sa im podarilo vyzbierať požadovaných 90 000 CZK.

Aké novinky prinesie Kazam na Mobile World Congrese 2015?

Britský výrobca smartfónov a tabletov, Kazam, svetu predstavil novinky, ktoré sa objavia na Mobile World Congrese 2015. Ten sa každoročne koná v metropole Katalánska - v Barcelone. Už v predstihu je jasné, že sa tu dočkajú predstavenia nové vlajkové lode veľkých výrobcov, ako napr. Samsungu a HTC. My sa ale dnes zameriame na menej známeho výrobcu, Kazam, ktorý ponúka svoje výrobky s prijateľnou cenovkou.

Microsoft predstavuje Nokia 215: Klasika za 30 Eur

To, že Microsoft sa v poslednej dobe orientuje skôr na smartfóny strednej a nižšej triedy, nie je žiadna novinka. No to, čo "vyviedol" dnes, nečakal hádamnikto. Uviedol na trh extrémne lacný telefón (áno, čítate správne, nejde o smartfón), ktorý je najlacnejší mobilný telefón na svete s pripojením na internet. Čo okrem toho Nokia 215 ponúkne?

Minecraft prichádza aj na Windows Phone

Minecraft od pôvodného vydania na PC ušiel riadny kus cesty. Odvtedy naň bolo vydaných nespočítateľné množstvo módov, dostal sa na konzoly a teraz prišiel čas, aby zavítal aj do mobilnej verzie pre Windows Phone 8.1.

Lenovo ThinkPad 8 - Recenzia

Tablety sú na trhu ešte pomerne krátko, no už stihli mnohým prirásť k srdcu. Nie každý však berie tablet len ako multimediálne zariadenie na zábavu a požaduje od neho i náročnejšie úkony, na ktoré bežné androidové či iOS tablety nestačia. Spoločnosť Lenovo sa snaží v rámci legendárneho radu ThinkPad rozšíriť rodinu notebookov aj o tablety, ktoré sú rovnako ako súrodenci zamerané viac na biznis, ako na zábavu. Ako dopadol tento experiment?

Nokia Lumia 800 - Recenzia

Nokia Lumia 800 síce nepatrí medzi novinky medzi smartphonmi, no ešte stále je v predaji a nájdeme ju aj v ponuke mobilných operátorov.  Vďaka svojej klesajúcej cene je pravdepodobné, že sa u mnohých stane horúcim kandidátom na vianočný darček, a preto vám pri rozhodovaní môže pomôcť aj táto recenzia.

HTC 8X - Recenzia

Nový mobilný operačný systém od Microsoftu má na Slovensku exkluzívnu premiéru v smartphonoch HTC. V systéme zostalo niekoľko chýb, no aj tak je solídnou konkurenciou k Androidu a iOS.

Nokia Lumia 610 - Recenzia

Nájsť v dnešnej dobe ideálny telefón, to je naozaj náročné. Pre tých, čo sa obávajú ovládania dotykom, prichádza Nokia Lumia 610 s jednoducho ovládateľným systémom Windows Phone 7.5. Očarí pekným displejom, lákavou cenou i dobrou výdržou batérie.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk