Trojka v mobile #2: Česká adventúra s dabingom priamo v mobile? Sem s ňou!

Trojka v mobile #2: Česká adventúra s dabingom priamo v mobile? Sem s ňou!

 

Vonku je už o čosi teplejšie, a tak hranie doma sa môže stať nevýhodou. Veď, vitamín D potrebuje každý z nás a slniečko nám v tom vie pomôcť. A tak vymeniť večné sedenie za počítačom za výdatnú prechádzku, to chce predsa každý z nás. Ak sa na prechádzke začnete nudiť, stačí vytiahnuť mobil a na pár minút si niečo zahrať. Alebo, sa radšej venovať oddychu? To necháme na vás!

Důkaz 111 (iOS, Android, ZDARMA)

Důkaz 111 nebude iba taká obyčajná adventúra, ale ako názov štúdia, ktoré hru vytvorilo napovedá (PlayByEars), hru budete hrať iba pomocou vášho sluchu. Budete počúvať rôzne dialógy a príbeh sa bude odvíjať v závislosti na vašich odpovediach. A to všetko vás čaká v krásnom českom nefalšovanom dabingu a s nádhernou vizualizáciou príbehu pomocou zvuku. Je sa na čo tešiť!


Darkfire Heroes (iOS, Android, ZDARMA)

Rôznych IDLE RPG je na trhu už pomerne dosť, no Darkfire Heroes prináša niekoľko noviniek, ktoré sme doposiaľ ešte nevideli. Dostanete sa do úlohy zaujímavých hrdinov, ktorí pôjdu obávanými zákutiami, budú bojovať s nepriateľmi či už mečom alebo mágiou, ale čo je hlavné, budú sa neustále zlepšovať. Či už ste duchom kúzelník, lučistník, klerik alebo bojovník, táto hra vás pohltí a nepustí minimálne na pár hodín.


The Walking Dead: Survivors (iOS, Android, ZDARMA)

Univerzum Walking Dead s poslednými časťami seriálu opäť naberá na oblúbe a nová stratégia z tohto sveta je toho iba dôkazom! Milujete zombíkov a zároveň strategické hry? Potom práve táto hra je pre vás tým pravým orechovým.


Zdroj: GooglePlay, Apple Appstore

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk