Apple prichádza so žiarivými farbami nového iMacu

Apple prichádza so žiarivými farbami nového iMacu

 

V rámci svojej akcie Spring Loaded spoločnosť Apple oznámila nové stolné počítače iPad Pros a iMac vybavené infračerveným čipom M1, ktorý predstavila minulý rok. Nový iMac je mimoriadne elegantný a ponúkaný v mnohých farbách. Je to doteraz najvýkonnejší stolný počítač spoločnosti Apple.

 

Len 11,5 mm tenký, M1 iMac je rovnako kompaktný ako napriek obrovskému 24-palcovému, 4,5k Retina displeju. Podporuje ho kamera FaceTime HD s rozlíšením 1080p, zvukový systém so šiestimi reproduktormi, klávesnicau s Touch ID, zodpovedajúce farby Magic Mouse a MacOS Big Sur, čo je nevyhnutné pre kohokoľvek, kto upravuje video alebo snímky vo vysokom rozlíšení. Sedem odvážnych farieb - zelená, žltá, oranžová, ružová, fialová, modrá a strieborná - zaisťuje, že nový iMac najlepšie zapadne do vášho pracovného priestoru s portami Thunderbolt, ktoré používateľom umožňujú jednoduché pripojenie základného príslušenstva.

„M1 je pre Mac obrovský skok vpred a dnes s nadšením predstavujeme úplne nový iMac, prvý Mac navrhnutý okolo prelomového čipu M1,“ uviedol Greg Joswiak, senior viceprezident spoločnosti Apple pre svetový marketing, vo vyhlásení. „Vďaka svojmu pozoruhodnému dizajnu v siedmich ohromujúcich farbách, pohlcujúcemu 4,5K displeju Retina, najlepšiemu fotoaparátu, mikrofónom a reproduktorom v systéme Mac a Touch ID v kombinácii s úžasným výkonom M1 a silou systému MacOS Big Sur, nový iMac posúva všetko, čo sa ľuďom na iMacu páči, na úplne novú úroveň.“

Objednávky na nový iMac sa začnú 30. apríla a začne sa v druhej polovici mája. Sedemjadrový model GPU bude k dispozícii za 1 299 USD a jeho 8-jadrová GPU verzia za 1 499 USD.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk