Najnovšie nositeľné zariadenia Samsung sú teraz kompatibilné s iOS

Najnovšie nositeľné zariadenia Samsung sú teraz kompatibilné s iOS

 

Užívatelia iOS môžu odteraz prepojiť svoj telefón s hodinkami Samsung Gear S3, Gear S2 a Gear Fit2.

Neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšiť našu ponuku. Načúvame našim zákazníkom a plníme to, po čom túžia - ako napríklad možnosť spárovať naše špičkové technológie nositeľnej elektroniky s platformou iOS. Vďaka prepojeniu Androidu a iOS ponúkame zákazníkom ďalšie varianty využitia našich produktov.

Younghee Lee, výkonný viceprezident globálneho marketingu Samsung

Užívatelia iOS si budú môcť vychutnať nadčasový a štýlový dizajn Samsung Gear S3, ktoré zaujmú odolnosťou voči vode a prachu (certifikácia IP68), vstavanou GPS, alti/barometrom či aplikáciou na meranie rýchlosti. Gear S3 sú dostupné v dvoch variantoch – S3 frontier, ktorý je inšpirovaný aktívnym životom a zaujme robustným spracovaním a Gear S3 classic, ktorý stelesňuje elegantný štýl luxusných hodiniek. Oba modely ponúkajú prehľad o prekonaných vzdialenostiach, rýchlosti, spálených kalóriách či tepovej frekvencii.

Od uplynulého víkendu si môžu používatelia z App Store stiahnuť na svoje zariadenia využívajúce iOS aplikáciu Samsung Gear S pre produkty Gear S2, S3 a aplikáciu Samsung Gear Fit pre hodinky Gear Fit2. Aplikácia prevedie používateľa krok po kroku správnym nastavením spárovania.

Zdroj: Samsung

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk