Mobilná YouTube aplikácia čoskoro prinesie veľkú novinku

Mobilná YouTube aplikácia čoskoro prinesie veľkú novinku

YouTube pravdepodobne závidel sociálnej sieti Facebook a jej aplikácií "Živé Prenosy" a tak prichádza so zaujímavou novinkou pre smartfóny a mobilné zariadenia. Pomocou YouTube aplikácie budete môcť onedlho nahrávať živé videá už aj vy.

Ak ste doteraz závideli kamarátom, ktorí majú Facebook a nahrávajú "Live videá" cez mobilnú aplikáciu, no vy stále túto sieť odmietate a radšej by ste svoje videá nahrávali priamo na YouTube, čaká vás príjemné prekvapenie. 

Ako sa na YouTube Creator blogu píše, YouTube priniesol živé vysielania už v roku 2011, ešte predtým ako to bolo v "cool". Vďaka tomu mohlo už vtedy milióny ľudí vo svete sledovať napríklad kráľovskú svadbu, ktorá je doteraz k dispozícií na pozretie. No ako doba pokročila, táto spoločnosť musí dobehnúť konkurenciu a preto prináša živé prenosy, ktoré sa budú dať vysielať pomocou ich mobilnej aplikácie. Ako tento pokus dopadne sa momentálne nedá ani odhadnúť, nakoľko nebolo to tak dávno, kedy spoločnosť YouTube spustila ich novinku YouTube Gaming, ktorá mala konkurovať službe Twitch, no žiaľ sa dočkala iba veľmi vlažného privítania.

Zdroj: YouTubeBlog, Endgadget, Geek.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk