Pop Voyage: Nová Android a iOS hra od slovenského vývojára

Pop Voyage: Nová Android a iOS hra od slovenského vývojára

 

Používateľov Android a iOS zariadení plánuje v blízkej budúcnosti zaujať nový projekt zo slovenského štúdia Inlogic Software. Herné štúdio z Banskej Bystrice sa už tento mesiac bude snažiť presadiť svoj nový titul s názvom Pop Voyage, ktorá patrí do segmentu hier typu Spoj-3.

Štúdio Inlogic Software v spolupráci s expandujúcim vydavateľstvom indie hier Thumbspire chce už v polovici júna vydať novú hru s menom Pop Voyage, ktorá bola v posledných mesiacoch testovaná ľuďmi z Filipín a Austrálie a dosiahla nadpriemerné hodnotenie a odozvu.

Hra patrí do žánru Spoj-3, ale v Inlogic Software naozaj nelenili a ako sami hovoria, tento známy a odskúšaný štýl hier okorenili množstvom vylepšení, odmien a prekvapení. Samotná hra v tejto chvíli ponúka 7 epizód, každú s 20 levelmi, plnú prepojitelnosť s účtami na Facebooku, denné bonusy a množstvo sociálnych funkcií. Hlavný vývojár tohoto projektu v oznámení prehlásil: „Chceli sme zaujať predovšetkým fanúšikov tohto žánru, ako aj ľudí, pre ktorých je tento žáner nový.“

Pre tých, ktorí o Inlogic Software ešte nepočili, ide o herné štúdio, ktoré vzniklo ešte v roku 2005 a zameriava sa na vývoj Java, Android a iOS hier a aplikácií pre mobilné telefóny, smartfóny či tablety. Stihli vydať už viac ako stovku hier a nevykazujú žiadne známky spomaľovania. V Pop Voyage je hlavným cieľom hry praskať balóny a koho by zaujímalo, prečo sa herné štúdio rozhodlo práve pre tento objekt, máme jednoduché vysvetlenie. Tým je jednoducho fakt, že v časoch vytvárania herného konceptu navštívil jeden z členov tímu kolotoče, kde sa jeho dcéra hrala s balónmi. Výsledkom tohto zážitku je nakoniec malá Suzie, hlavná postava hry a jej priateľ ujo Propeller, ktorý ju sprevádza na ceste balónovým svetom. Členovia tímu Inlogic Software dodávajú, že: „V zásade sme sa pokúsili o čo najčistejšie vyjadrenie radosti zo spájania troch a viacerých objektov dohromady!“

Pop Voyage, v ktorej hráčov plánujú plánujú prekvapiť balóny, bloky, lampióny alebo sendviče a rada boostrov ako špendlíky, čarovné prútiky, praky či výbušné balónové bomby, bude dostupná už 18. júna a my sa vám určite pokúsime priniesť recenziu, hneď ako to bude možné.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk