Najsťahovanejšie mobilné hry za október 2019

Najsťahovanejšie mobilné hry za október 2019

 

Call of Duty: Mobile od Activision Publishing bolo najsťahovanejšou mobilnou hrou na svete s takmer 146 miliónmi inštalácií.

Krajiny s najviac inštaláciami hry počas tohto obdobia boli Spojené štáty s 16 percentami z celkového počtu stiahnutí a India s 11 percentami. Top 10 najsťahovanejších hier z celého sveta podľa počtu stiahnutí za október 2019, podľa platformy Store Intelligence od Sensor Tower, je nižšie:

Mario Kart Tour od Nintenda bol minulý mesiac druhou najinštalovanejšou mobilnou hrou na svete s takmer 40,3 miliónmi inštalácií. Krajiny s najväčším počtom inštalácií Mario Kart Tour boli USA s 19 percentami, nasledované Brazíliou s 8 percentami. Sand Balls od SayGames, PUBG Mobile od Tencent a Fun Race 3D od Good Job Games tvoria top päťku.

Spolu s Call of Duty: Mobile vstúpili v októbri aj ďalšie tri hry do tabuľky najvyšších celkových stiahnutí. Hra Icecing on the Cake od AppLovin vygenerovala 18,3 milióna jedinečných inštalácií, Homescapes od Playrixu malo 15,4 milióna stiahnutí, zatiaľ čo My Talking Tom 2 od Outfit7 nazbieral 12,4 milióna stiahnutí.

Zdroj: Sensor Tower, Google Play

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk