Slováci z Pixel Federation prinášajú novú mobilnú hru TrainStation 2!

Slováci z Pixel Federation prinášajú novú mobilnú hru TrainStation 2!

 

Toto leto bude váš mobil plný vlakov!

Milujete vlakové hry a radi by ste ich hrali kdekoľvek? Potom máme pre vás vynikajúcu správu. Slovenská videoherná spoločnosť Pixel Federation pred pár dňami na svetlo sveta vypustila ich najnovší počin TrainStation 2! Ide o vlakovú strategickú hru, ktorá chytia za srdcia najmä "vláčikárov". No, samozrejme, na svoje si príde každý hráč! Hra vám okrem zbierania vlakov zo všetkých možných období prinesie aj zaujímavé úlohy a príbeh rôznych postáv, ktoré vám tieto úlohy budú zadávať. Budete si môcť budovať vlastnú stanicu, preskúmavať a odomykať nové krajiny či obchodovať s množstvom vzácnych surovín. 

TrainStation 2 si môžete úplne zadarmo stiahnuť priamo v obchode Google Play pre zariadenia s Androidom, alebo v obchode Apple Store (pre iOS zariadenia).

A Pixel Federation nie sú v budovateľských hrách žiadne "béčka"! Za sebou majú úspešný prvý diel Trainstation, ktorý sa pri vydaní dočkal obrovskej slávy. Túto hru si môžete aj teraz  zahrať či už v mobile, alebo na Facebooku. Taktiež z ich dielne prišla mobilná hra Seaport, v ktorej hráči preskúmavajú rôzne zákutia morí a plnia rôzne námornícke úlohy. Obe spomínané hry nájdete v obchode Google Play (TrainStation a Seaport) a v obchode Apple Appstore (TrainStation a Seaport).

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk