The Legend of Jánošík

The Legend of Jánošík

 

Hra na mobil, ktorá sa neriadi legendami, ale zobrazuje Jánošíka ako zlodeja.

Krásny artwork a 2D štýl dávajú tejto plošinovke originalitu medzi mobilnými titulmi. A zároveň dávajú hre nestarnúci štýl, ktorý majú tituly s jednoduchým dizajnom. Ako sa už spomínalo hra nezobrazuje Jánošíka ako národného hrdinu, akého poznáme my, ale ako zlodeja, ktorým vraj bol.

Hra je dostupná v anglickom prevedení, no taktiež aj v slovenskom a poľskom, keďže ako sa vie, niektorí členovia Jánošíkovej bandy boli aj z Poľska a Česka. Na výber máte príbeh, ktorý pozostáva zo 16 levelov alebo Infinite Runner Mode, ktorý sa dá nazvať oddychovým. Hru zároveň sprevádza slovenská hudba, obsahuje možnosť vylepšovania postavy a taktiež úspechy (Achievementy). Počas hrania tejto hry môžete objaviť 4 rôzne power-upy (zlepšováky), napríklad spomalenie času či nesmrteľnosť.

V hre ide o zabíjanie či už pomocou vašej pištole, alebo valašky, ktorú môžete hodiť. Hra je dostupná na Android a iOS a nižšie si môžete pozrieť trailer a ak sa chcete dozvedieť viac o nej či autorovi, navštívte ich stránku tu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk