Lenovo Moto G5 prichádza na Slovensko aj v exkluzívnej modrej farbe

Lenovo Moto G5 prichádza na Slovensko aj v exkluzívnej modrej farbe

 

Lenovo rozširuje farebnú ponuku svojich noviniek Moto G5 na Slovensku o exkluzívne modré vyhotovenie. U autorizovaných predajcov je Moto G5 dostupný vo verzii Dual SIM s 2 GB pamäťou RAM v sivej, zlatej a už aj novej - modrej farbe.

S piatou generáciou radu Lenovo Moto G nemusíte robiť kompromisy, pokiaľ ide o štýl, výkon, či cenu. Lenovo Moto G5 ponúka atraktívny kovový dizajn, ktorý ide ruka v ruke s výkonom. Srdcom zariadenia je osemjadrový 1,4Ghz procesor, ktorý zvládne tie najnáročnejšie úlohy bez sekania či mrznutia a všetko zobrazí na veľkom 5-palcovom FullHD displeji. O dlhú výdrž sa postará 2800mAh batéria. Tá vystačí na celodenné používanie a vďaka špeciálnej nabíjačke si ju navyše za pár minút nabijete na niekoľko hodín ďalšieho používania.

Aj zamknutie vášho telefónu je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým – pre zabezpečenie vašich informácií, či odomknutie sa stačí jednoducho dotknúť čítačky odtlačkov prstov. Lenovo Moto G5 má vo výbave i kvalitný 13Mpx fotoaparát so softvérom s automatickým zaostrovaním PDAF, ktoré umožňuje rýchlejšie zaostrenie. Zabudnúť nemôžeme ani na prednú 5Mpx selfie kameru so širokouhlým objektívom a softvérom na skrášlenie. Lenovo Moto G5 disponuje dokonca vodoodpudivým nano povrchom, vďaka ktorému je telefón chránený proti poliatiu zvnútra aj zvonku.

Lenovo Moto G5 v exkluzívnej modrej farbe je možné kúpiť u autorizovaných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 199€ s DPH.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk