Xiaomi Mi Pad 2 dostupný za akciovú cenu

Xiaomi Mi Pad 2 dostupný za akciovú cenu

 

Tablety sa stali neoddeliteľnou súčasťou takmer každej domácnosti. Kombinujú v sebe zábavu spolu s pracovným využitím pre povolania, ktoré od práce vyžadujú predovšetkým úpravu dokumentov. Ktoré z týchto zariadení sú aktuálne v obchode Gearbest dostupné za zvýhodnenú cenu?

Zariadenia sú rozdelené do piatich cenových kategórií pričom nás najviac zaujal Xiaomi Mi Pad 2, ktorý je dostupný v obmedzenom množstve za 169,89 dolárov. Za túto cenu dostanete tablet, ktorého telo je vyrobené z jedného kusu hliníku, a dodáva tabletu potrebú dávku elegancie. Xiaomi Mi Pad 2 je aj napriek tomu veľmi ľahký - váži 322 gramov - a tenký - hrúbka len 6.95mm.

O výkon sa stará 64-bitový čipset Intel X5-Z8500, ktorý pozostáva zo 4-jadrové procesoru so základným taktom 1,44GHz. Táto frekvencia sa v prípade, že potrebujete vyšší výkon dokáže navýšiť až na 2,24GHz. Procesor dopĺňa výkonný grafický akcelerátor, vďaka ktorému nebudete mať problém so spusteným a plynulým hraním aj tých najnáročnejších hier. Tento tandem dopĺňajú 2GB operačnej a 16GB internej pamäte.

7,9-palcový displej má IPS panel so širokými pozorovacími uhlami, ponúka rozlíšenie 2048x1536 pixlov a jemnosť 326ppi. Displej taktiež podporuje mód určený na čítanie, ked sa zníži intenzita modrej zložky z RGB spektra. Pozitívom je aj prítomnosť nového konektoru USB Type-C, ktorý podporuje funkciu host pre pripojenie rôznych periférií alebo USB diskov. Pri zadnej kamere s rozlíšením 8Mpx bohužiaľ absentuje prisvetlovacia dióda, ktorá by výrazne zlepšila kvalitu fotiek pri horších svetelných podmienkach.

Xiaomi Mi Pad 2 je dodávaný s populárnou upravenou verziou systému Androidu - MIUI v najnovšej verzii s číslovkou 7. Okrem Mi Padu 2 sú dostupné aj ďalšie zariadenia ako s operačným systémom Android tak Windows od rôznych výrobcov. Spomenieme napríklad Teclast, ktorého tablet sme minulý rok podrobili testu. Kompletnú ponuku nájdete tu.

Zdroj: Gearbest.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk