TCL predstavuje smartfóny s technológiou NXTPAPER, ich displej pripomína papier

- Spoločnosť TCL predstavila rad smartfónov s technológiou NXTPAPER. TCL 40 NXTPAPER a TCL 40 NXTPAPER 5G sú prvé a jediné telefóny na svete, ktoré ponúkajú revolučné farebné matné displeje pripomínajúce papier. Na Slovensku bude v pribehu októbra dostupný model TCL 40 NXTPAPER za cenu 279 EUR s DPH.

 
Update

Samsung prenáša najnovšie funkcie z radov Galaxy Z Fold5, Flip5, Tab S9 a Watch6 na predchádzajúce zariadenia

Spoločnosť Samsung prostredníctvom novej aktualizácie pridáva vybrané funkcie z najnovšieho užívateľského rozhrania One UI do predchádzajúcich generácií zariadení. Tento významný krok je súčasťou pokračujúceho úsilia spoločnosti o vylepšovanie ekosystému Galaxy, ktoré pomáha maximalizovať mobilnú produktivitu a zábavu. Aktualizácia pomôže sprístupniť špičkové inovácie predstavené na zariadeniach Galaxy Z Fold5, Flip5, Tab S9 a Watch6 viacerým užívateľom po celom svete.

 

Lenovo predstavilo nové tablety Lenovo Tab P12 a Tab M10 5G

Spoločnosť Lenovo predstavuje dva nové prírastky do svojho radu spotrebiteľských tabletov s operačným systémom Android™, Lenovo Tab P12 a Lenovo Tab M10 5G, ktoré sú určené na všestrannejšie využitie a skvalitnenie osobného času. Tieto zariadenia, ktoré kombinujú zábavu, vzdelávacie nástroje a zvýšenú mobilitu, sú navrhnuté tak, aby spĺňali široké požiadavky dnešných spotrebiteľov bez ohľadu na to, kam ich život zavedie.

 

Predstavujeme Xiaomi Pad 6 navrhnutý pre efektívnu prácu

Spoločnosť Xiaomi uviedla na medzinárodné trhy Xiaomi Pad 6, ktorý je určený na prácu, ale aj ako centrum zábavy. Xiaomi Pad 6 - efektívna pracovná stanica pre dnešných profesionálov, ktorí pracujú s viacerými úlohami, je vybavený 11-palcovým displejom WQHD+ (2880 x 1800) s jemnosťou 309 ppi a ostrým a jasným obrazom. Použitý čipset Snapdragon® 870 umožňujú profesionálom rýchlo prepínať medzi otvorenými aplikáciami a bezprostredne reagovať na rozmanité požiadavky na pracovisku. Vynikajúca energetická účinnosť a veľká 8840mAh (typ) batéria zabezpečuje vysoký výkon počas celého pracovného dňa.

 

Séria Huawei Watch 4 prichádza na Slovensko

Spoločnosť Huawei nedávno predstavila svoje najnovšie smart hodinky Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro. Táto novinka sa môže pochváliť prvotriednym futuristickým dizajnom z luxusných materiálov, najmodernejšími funkciami na monitorovanie a manažment zdravia a viac ako stovkou športových režimov. Nezabudlo sa ani na vynikajúcu výdrž na jedno nabitie, ktorá je u modelu Watch 4 Pro až tri týždne a u Watch 4 až dva týždne v režime dlhej výdrže batérie. Od dnešného dňa sú k dispozícii aj na Slovensku.

 

Spoločnosť Acer rozširuje rad 10" tabletov Iconia Tab

Spoločnosť Acer predstavila najnovšie produkty radu tabletov Iconia Tab, Acer Iconia Tab P10 a Acer Iconia Tab M10. Oba tablety majú veľké displeje a sú navrhnuté s ohľadom na zábavu. Tieto cenovo dostupné tablety s operačným systémom Android 12 určené pre rodinných užívateľov a študentov, sú napchaté funkciami. Umožňujú všetkým členom rodiny sledovať videá, nech sú kdekoľvek, robiť a ukladať fotografie vo vysokom rozlíšení a ľahko hrať hry.

 

HONOR vylepšuje prepojenie zariadení v jednom ekosystéme vďaka najnovšiemu updatu HONOR MagicOS 7.1

Vlajkový mobilný telefón HONOR Magic4 Pro má k dispozícii najnovšiu aktualizáciu systému HONOR MagicOS 7.1. Ďalšie modely smartfónov HONOR dostanú update postupne v priebehu 2. štvrťroka 2023. Najnovšia verzia systému HONOR MagicOS 7.1 podporuje bezproblémové prepojenie a spoluprácu medzi viacerými systémami, zariadeniami a ekosystémami.

 

Spoločnosť POCO ohromuje najnovšími vlajkami radu F

Počas uplynulých piatich rokov spoločnosť POCO skúmala hranice technológií, aby pochopila, vyvinula a poskytla to, čo fanúšikovia chcú. Výsledkom pokračujúceho skúmania a neustáleho zdokonaľovania vlajkového radu POCO sú dve novinky s brilantným dizajnom, ktoré majú otvoriť dvere do sveta možností.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk