LAMAX Dots1: nové minimalistické True Wireless slúchadlá

LAMAX Dots1: nové minimalistické True Wireless slúchadlá

 

Bezdrôtové slúchadlá pripojíte cez Bluetooth a vďaka dokovacej stanici ich nabijete pokojne aj za pochodu.

Slúchadlá LAMAX Dots1 prichádzajú s minimalistickým dizajnom a čistými, neopozeraným tvarmi, ako aj čistým a neskresleným zvukovým výstupom, ktorý užívateľom ponúka hutné basy aj jasné spracovanie vyšších tónov. Po stránke dizajnu je potrebné zdôrazniť tóny tyrkysovej farby, ktorá je pre značku typická. Súčasťou zariadenia je aj integrovaný mikrofón, vďaka ktorému môžete ľahko vybavovať telefónne hovory zo spárovaného smartfónu. Tieto hovory prijmete pomocou jediného multifunkčného ovládacieho tlačidla, takže svoj telefón ani nemusíte vyťahovať z vrecka.

Slúchadlá majú rovnako ako ďalšie produkty LAMAX Electronics univerzálne využitie, takže ich využijete pri športe či napríklad v kancelárii. K slúchadlám dostanete krabičku na prenášanie a sadu háčikov na pripevnenie k ušiam. A priamo v balení naviac nájdete aj tri rôzne veľkosti štupľov zodpovedajúcim presne vašim potrebám. Batéria s kapacitou 100 mAh na jedno nabitie funguje až 6 hodín v režime Mono, respektíve 3 hodiny v režime Stereo. Krabička zároveň slúži aj ako nabíjacia stanica s kapacitou batérie 520 mAh, vďaka ktorej si špunty na cestách nabijete až päťkrát. Slúchadlá LAMAX Dots1 sa z "nuly na sto" dostanú asi za dve hodiny a v pohotovostnom režime vydržia 150 hodín. Samotné puzdro potom dobijete cez micro USB port.

So zdrojovým zariadením sa slúchadlá LAMAX Dots1 spárujú prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth 4.2, ktorá má dosah až do 10 metrov. K párovaniu navyše dochádza ihneď po zapnutí - najprv sa navzájom vyhľadajú oba špunty, ktoré následne vyhľadajú telefón či iné zariadenie podporujúce Bluetooth.

Bezdrôtové slúchadlá LAMAX Dots1 zakúpite na trhu už teraz za koncovú cenu 1 890 Kč vrátane DPH.

Zdroj: LAMAX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk