beyerdynamic Amiron Wireless: slúchadlá pre skutočných fajnšmekrov

beyerdynamic Amiron Wireless: slúchadlá pre skutočných fajnšmekrov

 

Na vrchole ponuky bezdrôtových slúchadiel nemeckého špecialistu beyerdynamic stojí teraz model Amiron Wireless. Tieto slúchadlá cez uši uspokoja i náročných poslucháčov. So špičkovými komponentami, využitím kodekov určených pre bezdrôtový prenos v najvyššej dostupnej kvalite a optimalizáciou zvukových vlastností pre každého užívateľa individuálne podľa jeho sluchu predstavujú vynikajúcu voľbu pre počúvanie hudby doma aj príležitostne na cestách.

Ich srdcom sú meniče (reproduktory) Tesla, ktoré vynikajú vyrovnannou frekvenčnou charakteristikou a rozsahom 5 Hz až 40 kHz. Unikátnou vlastnosťou, ktorá posúva zážitok z počúvania o ďalšiu úroveň vyššie, je možnosť nastavenia ekvalizéra slúchadiel podľa individuálneho sluchu poslucháča.

Amiron Wireless zaujmú na prvý pohľad precíznym prevedením s použitím kvalitných materiálov. Pri bezdrôtovom použití vydržia slúchadlá hrať na jedno nabitie až 30 hodín a podporujú kodeky Qualcomm aptX, aptX LL, aptX HD a AAC zaisťujúc najvyššiu možnú úroveň kvality. Okrem toho ich je možné prepojiť s hudobným prehrávačom tiež káblom. Uzavretá konštrukcia slúchadiel je veľmi pohodlná aj pri niekoľkohodinovom počúvaní a intuitívne ovládanie všetkých funkcií jednoduchým dotykom zaisťuje touchpad vstavaný v pravom náušníku.

Zvuk na mieru podľa vášho sluchu

Sluchové vlastnosti každého jednotlivca sú rozdielne, každý vnímame určité frekvenčné pásma silnejšie a iné zase menej. Preto vyvinula nemecká spoločnosť Mimi Hearing Technologies zvukovú personalizáciu založenú na princípe posluchového testu a následného nastavenia ekvalizácie pri prehrávaní. Táto technológia je pre užívateľov slúchadiel beyerdynamic Amiron Wireless dostupná prostredníctvom aplikácie MIY App. Užívateľ posluchovou skúškou určí, ktoré frekvenčné pásma vníma silnejšie a ktoré naopak menej a na základe výsledkov upraví aplikácia vnútorný ekvalizér slúchadiel. Vďaka tomu môže každý počuť hudobné nahrávky presne tak, ako vznikli v štúdiách. Vzhľadom k postupným zmenám sluchu každého jednotlivca odporúča beyerdynamic vykonávať individuálne test a nastavenie slúchadiel raz ročne.

Meniče Tesla vyvinuté spoločnosťou beyerdynamic, bezdrôtové prevedenie slúchadiel s možnosťou prepojenia káblom, komfortné prevedenie s hliníkovými prvkami a zvukovú personalizáciu ocenia veľmi nároční poslucháči.

Slúchadlá beyerdynamic Amiron Wireless sú k dostaniu v čiernom prevedení za odporúčanú cenu 18 000 Kč.

Zdroj: beyerdynamic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk