Sennheiser GSP 550: nekompromisné herné slúchadlá

Sennheiser GSP 550: nekompromisné herné slúchadlá

 

Novinka sa môže pochváliť otvorenou konštrukciou zaisťujúcou verný prednes, prepracovanú ergonómiu a reprodukciu priestorového zvuku Dolby Surround Sound 7.1.

Nový headset značne vylepší dojem z obľúbených herných titulov. Môže sa pochváliť verným zvukovým podaním typickým pre značku Sennheiser, ktorý zaisťuje otvorená konštrukcia ukrývajúca membrány smerujúce zvuk priamo do ušného kanála. Dojem úplného obklopenia 7.1 kanálovým zvukom Dolby Surround Sound používateľovi sprostredkuje pribalený modul Surround Dongle, navrhnutý pre optimalizáciu posluchového zážitku jednoduchým stlačením tlačidla Dolby. Prehľadná PC aplikácia navyše umožní upraviť zvukový výstup podľa vkusu každého hráča pomocou niekoľkých režimov priestorového zvuku.

Pohodlné ovládanie a komfort na mieru

Sennheiser GSP 550 sa pýši aj prepracovanou ergonómiou. Pohodlie trvajúce aj pri hodinách hrania zaisťujú kovové kĺby a systém nastavenia prítlaku integrovaný v hlavovom moste. Hráča tak už nikdy nebude trápiť neisté usadenie headsetu, alebo naopak prílišný tlak na spánkoch. Pohodlie prehlbujú aj priedušné ergonomické náušníky, potiahnuté jemnou chladivou textíliou aj otvorená konštrukcia mušlí, ktorá umožňuje prirodzené odvetranie.

Udeľovanie rozkazov s kryštálovo čistou komunikáciou

GSP 550 prináša mikrofón s vylepšenou kvalitou záznamu a efektívnym potlačením šumu. Táto kombinácia zaručí krištáľovo čistú komunikáciu bez rušenia. Softvérové rozhranie navyše používateľovi umožní nastaviť ako veľmi bude pri komunikácii počuť svoj vlastný hlas. Mikrofón možno rýchlo stlmiť jednoduchým vyklopením jeho ramena smerom hore a pomocou ovládacieho panela na slúchadlách je možné pohodlne nastaviť hlasitosť reprodukcie.

Zdroj: Sennheiser, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk