Acer uviedol nové počítače Predator s kartami NVIDIA GeForce RTX

Acer uviedol nové počítače Predator s kartami NVIDIA GeForce RTX

 

Spoločnosť Acer dnes dopoludnia uviedla nové počítače Predator Orion, ktoré disponujú novými grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX postavených na architektúre Turing s podporou Ray-Tracingu. Aké ďalšie inovácie nové modely prinesú?

Predator Orion 9000

Najvýkonnejší zástupca radu Predator Orion je osadený grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2080Ti a v závislosti od dodávanej konfigurácie môže disponovať procesorom Intel Core i9 Extreme Edition. Vďaka vysokému výkonu mu nebude robiť problém ako plynulý beh nových titulov v 4K rozlíšení, tak najnovšie VR tituly. Vysokým procesorovým výkonom poteší aj profesionálov používajúcich počítač primárne na prácu. Po stránke dizajnu sa ale jedná o čistokrvný herný počítač o čom svedčí dominantné RGB podsvietenie spolu s priehľadnou bočnicou. Samozrejmosťou v prípade rady Predator je systém chladenia Acer IceTunnel 2.0, ktorý zabezpečuje rozdelenie chladiaceho systému do viacerých tepelných zón, pričom každá má pre odvod tepla individuálny vzduchový tunel.

Predator Orion 5000

Počítače Predator Orion 5000 sa výbavou aj cenou budú snažiť zaujať náročných hráčov, ktorí si ale nepotrpia na najvýkonnejšie komponenty. Kombinácia Intel Core i7 8700K a NVIDIA GeForce RTX 2080 poskytne dostatok výkonu a zároveň nezruinuje váš rozpočet. Nechýba systém chladenia Acer IceTunnel 2.0 a taktiež RGB podsvietenie.

Predator Orion 3000

Zástupcom vyššej strednej triedy je rada Predator Orion 3000. Tá bude dostupná v konfigurácii NVIDIA GeForce RTX 2070, najvyšším možným modelom procesoru bude Intel Core i7 a maximálna kapacita operačnej pamäte bude 64GB. K dispozícii bude aj 32GB modul Intel Optane pre rýchlejšie načítavanie súborov.

Zdroj: Acer

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk