Cooler Master predstavuje na veľtrhu Computex nový rad periférií

Cooler Master predstavuje na veľtrhu Computex nový rad periférií

 

Cooler Master predstavuje nový rad periférií zahŕňajúci klávesnice a headsety.

Rad klávesníc CK

Klávesnice Cooler Master CK550 a CK552 sú masívne písacie stroje s mechanickými spínačmi vo verziách blue, brown a red s životnosťou viac ako 50 miliónov kliknutí. Priame hranaté línie jednoliateho hliníkového plátu potešia hráčov príjemným povrchom v bronzovom štýle (CK550), respektíve brúseného hliníka (CK552) a príslušnou vysokou odolnosťou. Klávesnice disponujú RGB podsvietením každého tlačidla s podporou niekoľkých efektov a režimov podsvietenia. Integrovaný systém On-the-fly umožňuje jednoduché užívateľské nastavenie priamo na klávesnici, prípadne je k dispozícii intuitívny softvér pre hlbší zásah, ako napr. naprogramovanie makier a zložitejšie podsvietenie.

Rad klávesníc SK

Séria SK nových klávesníc vyvedených v minimalistickom dizajne sa skladá z troch rôznych modelov - SK620, SK630 a SK640. Kompletné portfólio ponúka unikátne nízkoprofilové spínače Cheery MX s vrchným plátom z brúseného hliníka, RGB podsvietením, odnímateľným USB Type C káblom a podsvietenou líniou na obvode ucelujícou kompaktnosť. Model SK620 disponuje 60% layoutom vhodným pre každodenné prenášanie, SK630 ponúkne 80% layout sa zbrusu novými aplikáciami a SK640 poskytuje 100% layout s celkom 104 tlačidlami. Dostupnosť je odhadovaná na prelom roka 2018/2019.

Headsety

Nové herné headsety MH751 a MH752 boli prvýkrát k videniu na PAX East 2018. Ponúkajú skladacie koženkové náušníky a hlavový most s dostatočným polstrovaním a celkovo ľahkú konštrukciu pre maximálny komfort. Medzi prednosti patrí kvalitný všesmerový mikrofón, odolný pletený kábel a kompatibilita naprieč platformami (konzoly, počítače, mobilné zariadenia). Verziu MH752 možno pripojiť k počítaču cez USB a získať tak virtuálny 7.1 zvuk s ovládaním na kábli.

Cooler Master upozorňuje tiež na štupľové slúchadlá MH710. Sú vyhotovené z hliníka s kefovanou úpravou povrchu a technológiou FocusFX, ktorá je jednoducho ovládaná pomocou tlačidla na každom slúchadle a umožňuje nastavenie silných basov alebo vyváženého zvuku.

Zdroj: Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk