Herný headset Sennheiser GSP 500 prináša špičkový zvuk i pohodlie

Herný headset Sennheiser GSP 500 prináša špičkový zvuk i pohodlie

 

Sennheiser predstavil nový herný headset Sennheiser GSP 500. Ten sa vďaka otvorenej konštrukcii môže pochváliť skvelou prezentáciou priestoru napomáhajúcu orientácii v hre, čistým prednesom a posilnenými basmi pre intenzívnejší zážitok.

Mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku sprostredkováva čistý prenos hlasu aj v najväčšom zápale hry a vo chvíli keď nie je potreba, ho hráč ľahko deaktivuje jednoduchým vyklopením k hlavovému mostu. Ľahkému použitiu napomáha aj ovládač hlasitosti umiestnený priamo na mušli headsetu. O pohodlie sa potom stará premyslená konštrukcia s dvojosovým kovovým kĺbom, inovatívnym mechanizmom pre nastavenie prítlaku a priedušným ergonomickým polstrovaním náušníkov. Headset je vybavený štandardným 3,5 mm konektorom jack a tak ponúka bezproblémovú kompatibilitu s osobnými počítačmi, hernými konzolami a vďaka zníženej impedancii meničov funguje skvele aj s mobilnými telefónmi pri hraní na cestách.

Keď je priestor počuť

Headset Sennheiser GSP 500 sa okrem skvelej dynamiky, bohatých detailov a priebojných basov pýši predovšetkým úžasnou prezentáciou priestoru. Spoločnosť v ňom zúročila bohaté skúsenosti z oblasti audiofilských slúchadiel a vybavila ho nielen otvorenou konštrukciou, ale tiež meničmi smerujúcimi na uši používateľa spredu. To posúva vnímanie hernej situácie na novú úroveň a umožňuje rýchlo reagovať na všetky hrozby v okolí.

Perfektné mikrofón a prepracovaná ergonómia

Mikrofón headsetu Sennheiser GSP 500 ocenia hráči nielen pri multiplayer kampaniach, ale vďaka jeho štúdiovým kvalitám aj pri online streamovaní. So schopnosťou potláčania okolitého hluku zaistí perfektne zrozumiteľnú komunikáciu aj pri tých najdivokejších zápasoch. Sennheiser GSP 500 hráčov poteší aj prepracovanou ergonómiou. Príkladné pohodlie zaisťujú kovové kĺby a systém nastavenia prítlaku integrovaný v hlavovom mosta. Hráča tak už nikdy nebude trápiť neisté usadenie headsetu alebo naopak prílišný tlak na spánkoch. Pohodlie prehlbujú aj priedušné ergonomické náušníky, potiahnuté jemnou chladivou textíliou. Dobré odvetranie podporuje aj otvorená konštrukcia mušlí.

Cena a dostupnosť

Herný headset Sennheiser SVP 500 je dostupný za cenu 5 800 Kč (230 €).

Zdroj: Sennheiser

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk