SteelSeries uvádza duálny optický systém TrueMove3+ v myši Rival 600

SteelSeries uvádza duálny optický systém TrueMove3+ v myši Rival 600

 

Spoločnosť SteelSeries predstavila na veľtrhu CES 2018 novú technológiu TrueMove3+, ktorá v sebe spája pokročilý primárny senzor TrueMove3 a sekundárny senzor sledujúci pohyb myši nad podložkou bez spomalenia a nepresností. Ako prvý bol tento koncept použitý do novej myši Rival 600.

Toto je prielom v zavedených technológiách senzorov herných myší. S TrueMove3, ktorý využívame v myšiach Rival 310 a Sensei 310, vyvinutým v spolupráci s PixArt sme spravili obrovský skok vpred. Teraz posúvame latku ešte vyššie, kombinujeme tento senzor ponúkajúci presné snímanie jedna ku jednej s druhým optickým senzorom pre maximálnu precíznosť. Jedná sa aktuálne o jediný duálny optický systém na svete poskytujúci tak vysokú úroveň presnosti sledovania pohybu.

Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO

Systém dvoch senzorov TrueMove3+

TrueMove3+ kombinuje historicky prvý senzor so sledovaním pohybu jedna ku jednej s ďalších PixArt senzorom sledujúcim pohyb myši nad podložkou. Hlavný TrueMove3 senzor disponuje 12.000 CPI, 350 IPS a ultra nízkou dobou odozvy s vysokou presnosťou snímania pohybu bez nechceného "jitter" efektu. Vlastný navrhnutý TrueMove3 SROM dramaticky znižuje reakčnú dobu a značne zvyšuje presnosť.

Druhý senzor umožňuje hráčom pohybovať sa myšou nad podložkou, resp. nastaviť vzdialenosť od podložky, kedy senzor stále sleduje jej pohyb a kedy sa "vypne". Tým eliminuje nechcené pohyby hráčov pri zdvihnutí myši. Senzor je vybavený maximálne presnou lineárnou optickou detekciou od 0,5mm do 2mm.

SteelSeries Rival 600

Herná myš určená pravákom s "claw" aj "palm" typom držania ponúka okrem vyššie spomenutého pokročilého duálneho optického systému aj možnosť individuálneho nastavenia váhy. K 96 gramom hmotnosti myši je možné dodať až osem 4g závaží, a to po oboch jej stranách. Na rozdiel od ďalších konvenčných myší s nastaviteľnou hmotnosťou tak umožňuje používateľovi prispôsobiť si aj jej rozloženie.

SteelSeries rival 600 je vyhotovená z kvalitných ľahkých materiálov s odolným jemným povrchom. Po stranách sa nachádzajú silikónové plochy pre pevné uchopenie. Ľavé aj pravé tlačidlo sú osadené pokročilými vystuženými mechanickými spínačmi s jasným pocitom stlačenia a životnosťou 60 miliónov kliknutí.
32-bitový ARM procesor vo vnútri myši dovoľuje hráčom uložiť vlastné nastavenia dostupné cez softvér SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 600 je k dispozícii prostredníctvom webu SteelSeries za cenu 89,99€ vrátane dopravy.

Zdroj: SteelSeries, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk