Viaceré produkty Xiaomi sú dostupné za akciové ceny

Viaceré produkty Xiaomi sú dostupné za akciové ceny

 

Zľavy a obchod GearBest.com k sebe neodmysliteľne patria. Ten najväčší zľavový "boom" síce nastane až v sobotu, každopádne už oddnes sú dostupné mnohé zaujímavé zariadenia za zvýhodnené ceny.

Najzaujímavešjie kúsky pochádzajú od Xiaomi. Napríklad dron Xiaomi Mi Drone 4K, vybavený 4K kamerou, ktorá dokáže v rozlíšení 3840 x 2160 pixlov zachytiť video v 30 snímkoch za sekundu. Nováčikovia ocenia možnosť označiť na mape miesto doletu dronu, plánovanie letu dronu alebo nastaviť bod záujmu pre panaromatický záber. Batéria s kapacitou 5100mAh poskytne 26 minút letu. Xiaomi Mi Drone 4K je počas akcie možné zakúpiť za 364,07 Eur.

Aktívnych ľudí určite poteší Xiaomi Mi Band 2. Okrem klasických funkcií ako počítanie krokov alebo upozorňovania na notifikácie ponúka aj podrobné meranie kvality spánku a notifikovanie používateľa, že už dlhšiu dobu nevykonal pohybovú aktivitu. Pre majiteľov smartfónov Xiaomi slúži ako autentifikačné zariadenie na odomykanie smartfónu. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode a prachu podľa špecifikácie IP67. Už dnes od 17:15 bude dostupný za 16,33 Eur.

A pri doplnkoch pre aktívnych ľudí zostaneme aj pri poslednom zariadení. Blackview BV8000 Pro vydrží vďaka odolnému vyhotoveniu aj pád na tvrdší povrch, vďaka certifikácii IP68 je slušným obojživelníkom a displej chráni odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Kompromisom sa vyhol aj pri návrhu pohonnej jedotky, ktorú zastupuje osemjadrový čipset MTK6757 s taktom 2,3GHz, ktorý dopĺňa 6GB operačnej pamäte. Pre jednoduchú autentifikáciu sa v bočnej stene nachádza snímač odtlačkov prstov. Podobne ako Mi Band 2 bude dostupný už dnes večer za cenu 193,14 Eur.

Ďalšie zaujímavé zľavnené zariadenia nájdete na GearBest.com.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk