Aj ty môžeš podporiť charitu kúpou nového farebného prevedenia headsetu Arctis 3

Aj ty môžeš podporiť charitu kúpou nového farebného prevedenia headsetu Arctis 3

 

SteelSeries uvádza na trh nové farebné varianty headsetu Arctis 3. Slúchadlá sú novo k dispozícii v červenej, modrej a šedej farbe. Desať percent z predajov uskutočnených cez web potom poputuje neziskovej organizácii Ditch the Label, zameriavajúcej sa na prevenciu proti šikanovaniu, s cieľom vybrať 10 000 dolárov a prepojiť hráča a všeobecne mladú generáciu s charitatívnou činnosťou.

Pri vývoji headsetov Arctis sme sa veľmi vypytovali a dbali na spätnú väzbu a vďaka tomu sme mohli segment herných audio zariadení posunúť o kus ďalej. Slúchadlá Arctis sa stali najžiadanejšími hernými slúchadlami na trhu pre svoj moderný dizajn a nadštandardné funkcie. V nových trendy farbách Arctis oslavuje osobnosti a hráčov, ktorí pomáhajú toto odvetvie posúvať ďalej.

Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO

SteelSeries Arctis 3 je vybavený reproduktormi s veľmi nízkou zvukovou deformáciou. V kombinácii so 7.1 priestorovým zvukom prináša veľmi kvalitný prednes pri hraní na PC, konzolách aj z mobilných zariadení. Headset ponúka bidirekcionálny ClearCast mikrofón s možnosťou jeho zatiahnutia do tela náušníku. Vďaka svojej charakteristike akusticky eliminuje hluk z okolia a poskytuje čistý prenos.

Headset využíva flexibilnú, vymeniteľnú čelenku a náušníky zo špeciálnej Airwave tkaniny pre rovnomerné rozloženie tlaku a maximálne pohodlie. Ovládanie hlasitosti je umiestnené na ľavej mušli spolu s tlačidlom pre zapnutie / vypnutie mikrofónu. Slúchadlá sa pripájajú pomocou 3,5 mm jack konektora do kompatibilných zariadení, ktorými sú PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, VR platformy a mobilné zariadenia.

SteelSeries Arctis 3 v troch farebných prevedeniach sú k dispozícii prostredníctvom webu www.SteelSeries.com/actiscolors za 99,99 euro s DPH.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk