Logitech predstavuje kameru Logitech BRIO 4K STREAM EDITION

Logitech predstavuje kameru Logitech BRIO 4K STREAM EDITION

 

Logitec dnes predstavil kameru Logitech BRIO 4K STREAM EDITION. Táto nová webová kamera s rozlíšením Ultra HD 4K vám umožní vytvárať pôsobivé streamy, ktorými môžete živo prenášať hranie hier alebo čokoľvek zaujímavé, pričom zachytí aj najjemnejšie detaily rysov vašej tváre a poskytne verné video vo vysokom rozlíšení HD 1080p pri snímkovej frekvencii 60 snímok za sekundu.

Kamera BRIO 4K STREAM EDITION má rozlíšenie Ultra HD 4K a vysoký dynamický kontrast (HDR), vďaka čomu poskytuje štvornásobne vyššie rozlíšenie než súčasné Full HD, a automaticky sa prispôsobuje zmenám v jase, takže váš záber nebude tmavý pri protisvetle, alebo keď budete odchádzať von z miestnosti. Ultra vysoké rozlíšenie HD 4K súčasne zachytí aj najmenšie detaily výrazu vašej tváre v živých a verných farbách a zachová plnú kvalitu HD obrazu, keď budete záber približovať a odďaľovať, takže vaši diváci nebudú pri sledovaní ničím rušení, aj keby sa výrazne menilo zadné svetlo.

Pri použití režimu priority snímkovej frekvencie vytvára kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION verný obraz s hyper rýchlou snímkovou frekvenciou 60 fps v rozlíšení 1080p. Ten redukuje zadrhávanie alebo oneskorovanie obrazu, keď chcete vytvárať dramaticky spomalené zábery alebo opakované sekvencie. Kamera je navyše vybavená aplikáciou ChromaCam od spoločnosti Personify, ktorá s využitím umelej inteligencie neutralizuje, vyhladzuje alebo odstraňuje obrazový šum, aby vaše streamy vyzerali profesionálne v akomkoľvek prostredí. Môžete si zúžiť uhol záberu na 65 alebo 78 stupňov, aby zaberal vás ako hviezdu streamu, alebo použiť širšie zorné pole 90°, keď budete chcieť divákom ponúknuť širší záber celej scenérie.

Vďaka úzkej spolupráci s poprednou softvérovou firmou SplitmediaLabs zameranou na prenos streamov hier bol optimalizovaný software XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster tak, aby poskytli riešenie typu „všetko v jednom“, ktoré zaistí kompatibilitu s rozlíšením 4K a vysokú snímkovú frekvenciu, ktoré kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION vie ponúknuť. Ku každej kamere rovnako patrí bezplatná ročná prémiová licencia na XSplit, ktorá sa vzťahuje na aplikácie XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster. Navyše OBS podporuje technológiu Logitech BRIO STREAM, takže streamovať budete môcť ihned po vybalení kameru.

Cena a dostupnosť

Kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike u vybraných distribútorov od septembra tohoto roku za odporúčanú maloobchodnú cenu 249€.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk