HTC Vive začína jesennú sezónu s dlho očakávanými titulmi a zaujímavou cenou

HTC Vive začína jesennú sezónu s dlho očakávanými titulmi a zaujímavou cenou

 

Milovníci virtuálnej reality sa na jeseň môžu tešiť na príchod Vive Trackeru, dlho očakávaných titulov Fallout 4 VR a Doom VFR a taktiež na novú atraktívnu cenu, platnú od dnes.

Spoločnosť HTC oznámila v rámci zahájenia jesennej VR sezóny novú cenu HTC Vive. S aktuálnou cenovkou 699€ tak HTC Vive zostáva najpokročilejším headsetom virtuálnej reality súčasnosti, ale zároveň v plnej konfigurácii najdostupnejší. Okrem dlho očakávaných titulov Fallout 4 VR a Doom VFR sa v predaji objaví aj inovatívne príslušenstvo HTC Vive Tracker. V cene setu HTC Vive je aktuálne zahrnuté aj mesačné predplatné obchodu Viveport. Používatelia tu samozrejme nájdu aj tie najobľúbenejšie tituly ako Tilt Brush, Everest VR alebo Richie's Plank Experience.

Podľa nedávneho reportu UBM je HTC Vive najobľúbenejším zariadením vývojárov a množstvo tých, ktorí si ho zvolili ako primárnu platformu pre svoj obsah neustále narastá. Už teraz sa používatelia môžu tešiť z viac než 3600 titulov dostupných v obchodoch Steam a Viveport. Túto kolekciu čoskoro doplnia aj očakávané tituly Fallout 4 VR a Doom VFR od štúdia Bethesda. Vive tak potvrdzuje, že bude naďalej voľbou vývojárov aj používateľov. Tí taktiež ocenia možnosť využiť predplatné Viveport a vyskúšať viac než 250 starostlivo vybraných titulov, bez nutnosti ich zakúpenia.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk